خرید ارز دیجیتال OlympusDAO | فروش ارز دیجیتال اولیمپوس دائو

اولیمپوس دائو

OHM - OlympusDAO
59.79تتر
7.575%

قیمت اولیمپوس دائو

3,455,862تومان
(25,441)

حجم معاملات اولیمپوس دائو

6,012,272,190تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3,757,000تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3,187,092تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اولیمپوس دائو

ارز دیجیتال اولیمپوس دائو با نماد OHM توکن بومی یک پروتکل ارز دیجیتال الگوریتمی است که می‌خواهد به توکنی با قیمت پایدار تبدیل شود. اگرچه گاهی OlympusDAO را یک استیبل کوین الگوریتمی می‌نامند، اما بیشتر مشابه یک بانک مرکزی است زیرا از دارایی‌های ذخیره مانند ارز دیجیتال دای (DAI) برای کنترل قیمت خود استفاده می‌کند. بزرگ‌ترین تفاوت بین ارز دیجیتال ohm و استیبل کوین‌هایی مانند USDC این است که OHM ذخایر پشتوانه‌ دارد اما به قیمت خاصی متصل نشده است. از نظر تئوری، کف قیمت یک توکن OHM یک توکن DAI است، اما در عمل حق بیمه و ارزش خزانه به قیمت آن اضافه می‌شود. ارز دیجیتال ohm با سایر استیبل کوین‌های الگوریتمی مانند امپل فورث (AMPL) متفاوت است زیرا اولیمپوس ohm را برای خرید DAI و سایر دارایی‌ها و حفظ خزانه صادر می‌کند. این مکانیسم مشابه ارز دیجیتال فی (FEI) است. تفاوت اصلی این است که FEI قیمت یک دلار را حفظ می‌کند و Olympus اجازه می‌دهد قیمت توکن آن شناور باشد. روش کار خزانه الیمپوس به این صورت است که وقتی OHM بالاتر از کف قیمت یک DAI معامله می‌شود، OHM جدید ضرب می‌کند و می‌فروشد و زمانی که زیر آن معامله می‌شود، OHM را باز خرید می‌کند و می‌سوزاند. قیمت ارز دیجیتال ohm در زمان ورود به بازار ۳۶۵ دلار بود. 

 

خرید اولیمپوس دائو

ارز دیجیتال اولیمپوس دائو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اولیمپوس دائو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اولیمپوس دائو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اولیمپوس دائو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اولیمپوس دائو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اولیمپوس دائو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اولیمپوس دائو

فروش اولیمپوس دائو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اولیمپوس دائو، مقدار اولیمپوس دائو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اولیمپوس دائو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اولیمپوس دائو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اولیمپوس دائو

خرید و فروش اولیمپوس دائو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اولیمپوس دائو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اولیمپوس دائو به تتر، نیاز نیست که ابتدا اولیمپوس دائو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اولیمپوس دائو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اولیمپوس دائو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اولیمپوس دائو

برای ذخیره اولیمپوس دائو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اولیمپوس دائو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اولیمپوس دائو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اولیمپوس دائو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اولیمپوس دائو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اولیمپوس دائو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اولیمپوس دائو

قیمت اولیمپوس دائو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اولیمپوس دائو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اولیمپوس دائو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اولیمپوس دائو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اولیمپوس دائو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اولیمپوس دائو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اولیمپوس دائو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023