خرید NFTMart Token | فروش ان اف تی مارت توکن NMT

ان اف تی مارت توکن

NMT - NFTMart Token
0.003382تتر
1.14%

قیمت ان اف تی مارت توکن

197.847تومان
(26,897)

حجم معاملات ان اف تی مارت توکن

808,742,392تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
200.9475تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
197.0865تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ان اف تی مارت توکن

ارز دیجیتال NMT توکن بومی یک بازار خرید و فروش ان اف تی به نام NFTmart است. پروژه ان اف تی مارت به دو بخش تقسیم می شود. بخش اول (nftmart.network) یک بلاک چین عمومی است که عمدتاً برای صدور NFT و ذخیره‌سازی داده‌های تراکنش استفاده می‌شود. ابن بلاک چین روی پولکادات (DOT) ساخته شده است و از مزایایی مثل سرعت بالا و کارمزد پایین برخوردار است. بخش دوم (nftmart.io) آپلود و معامله سریع و راحت NFT را در وب سایت ان اف تی مارت امکان‌پذیر می‌کند. البته، همه NFTها در زنجیره اصلی NFTMart ذخیره می‌شوند. پروژه NFTMart یک سیستم دسترسی برای انتخاب هنرمندان اتخاذ می‌کند تا از اصالت و ارزش هنری NFTها اطمینان حاصل کند. ارز دیجیتال nmt توکن اصلی NFTMart است که می‌تواند برای پرداخت هزینه ساخت NFT، پرداخت کارمزد تراکنش، خرید NFT و پاداش دادن به اپراتورهای نودهایی که بلوک‌ها را تایید می‌کنند، استفاده شود. همچنین، ارز دیجیتال nmt به عنوان مکانیسم مدیریتی عمل می‌کند و هولدرهای آن می‌توانند در رای‌گیری‌های پلتفرم شرکت کنند. ارز دیجیتال nmt یک توکن ERC20 است که مجموع عرضه آن در حال حاضر ۱۰۰ میلیون توکن است.

خرید ان اف تی مارت توکن

ارز دیجیتال ان اف تی مارت توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ان اف تی مارت توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ان اف تی مارت توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ان اف تی مارت توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ان اف تی مارت توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ان اف تی مارت توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ان اف تی مارت توکن

فروش ان اف تی مارت توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ان اف تی مارت توکن، مقدار ان اف تی مارت توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ان اف تی مارت توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ان اف تی مارت توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ان اف تی مارت توکن

خرید و فروش ان اف تی مارت توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ان اف تی مارت توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ان اف تی مارت توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا ان اف تی مارت توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ان اف تی مارت توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ان اف تی مارت توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ان اف تی مارت توکن

برای ذخیره ان اف تی مارت توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ان اف تی مارت توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ان اف تی مارت توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ان اف تی مارت توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ان اف تی مارت توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ان اف تی مارت توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ان اف تی مارت توکن

قیمت ان اف تی مارت توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ان اف تی مارت توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ان اف تی مارت توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ان اف تی مارت توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ان اف تی مارت توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ان اف تی مارت توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ان اف تی مارت توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023