قیمت لحظه‌ای نکست دائو | خرید NAX | فروش ارز دیجیتال Next DAO

نکست دائو

NAX - Next DAO
0.00007تتر
13.25%

قیمت نکست دائو

4.519295تومان
(24,065)

حجم معاملات نکست دائو

962,301,871تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
5.3701تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
4.142741تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره نکست دائو

ارز دیجیتال نکست دائو با نماد NAX یک توکن حاکمیتی است که برای مدیریت پلتفرم و اکوسیستم نبولاس (NAS) ایجاد شده است و به کاربران اجازه می‌دهد در تعیین مسیر آینده شبکه مشارکت داشته باشند. برای توزیع ارز دیجیتال نکس nax از یک استراتژی توزیع پویا استفاده می‌شود که در آن تعداد توکن‌های در گردش به مقدار توکن‌های وثیقه شده بستگی دارد و تعداد توکن‌های خریداری شده در هر چرخه به مقدار ارز دیجیتال نکس وثیقه شده و عمر توکن‌ها بستگی دارد. نکته قابل توجه در مورد استراتژی توزیع نکس nax این است که عرضه اولیه یا فروش خصوصی نداشت بلکه توسط پلتفرم dStaking صادر شد که به کاربران اجازه می‌دهد در مقابل استیک ارزهای دیجیتال خود پاداش بگیرند. هدف ناکس NAX این است که به همه اعضای جامعه Nebulas اجازه دهد در مدیریت شبکه عمومی شرکت کنند و اطمینان حاصل شود که این پلتفرم شفاف، امن و غیر متمرکز باقی می‌ماند. سقف عرضه نکست دائو NAX ده میلیارد توکن است و قیمت خرید و فروش آن در زمان ورود به بازار ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۰ حدودا ۰.۰۰۲ دلار بود.

خرید نکست دائو

ارز دیجیتال نکست دائو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید نکست دائو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید نکست دائو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید نکست دائو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید نکست دائو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه نکست دائو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش نکست دائو

فروش نکست دائو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش نکست دائو، مقدار نکست دائو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش نکست دائو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش نکست دائو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل نکست دائو

خرید و فروش نکست دائو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید نکست دائو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل نکست دائو به تتر، نیاز نیست که ابتدا نکست دائو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، نکست دائو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل نکست دائو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول نکست دائو

برای ذخیره نکست دائو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از نکست دائو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری نکست دائو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی نکست دائو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری نکست دائو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه نکست دائو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت نکست دائو

قیمت نکست دائو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی نکست دائو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت نکست دائو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه نکست دائو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت نکست دائو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت نکست دائو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی نکست دائو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023