خرید ارز دیجیتال Nebulas | فروش ارز دیجیتال نبولاس | قیمت NAS

نبولاس

NAS - Nebulas
0.01106تتر
2.641%

قیمت خرید نبولاس

قیمت فروش نبولاس

576.226تومان
570.696تومان
(4,820)

حجم معاملات نبولاس

1,647,674,785تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
602.797تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
569.453تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره نبولاس

ارز دیجیتال نبولاس با نماد NAS  در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. Nebulas خود را به عنوان یک متا شبکه معرفی می‌کند که تمرکز خود را روی داده‌های روی زنجیره، تعامل میان آنها و همکاری میان آنها قرار داده است. ساختار متا داده پلتفرم ارز دیجیتال Nebulas به گونه‌ای طراحی شده است تا بتواند داده‌های روی زنجیره پیچیده را کنترل کند و روابط و تعامل میان آنها را توضیح دهد. در تاریخ ۱۵ آوریل سال ۲۰۱۹، تیم توسعه دهنده بلاک چین Nebulas، نسخه تازه‌ای از این بلاک چین را معرفی کرد که nebulas NOVA نام دارد. با توسعه این بلاک چین جدید، توسعه‌دهندگان و کاربران می‌توانند در اکوسیستم Nebulas شرکت کنند و از این همکاری غیرمتمرکز سود ببرند. از طرف دیگر برای اینکه توسعه اکوسیستم ارز دیجیتال نبولاس ادامه پیدا کند، تیم Nebulas یک جامعه فعالان یا کامیونیتی گروپ به وجود آوده است که از ۳ بخش مهم تشکیل شده است: شورای نبولاس، بنیاد Nebulas و کمیته تکنیکال Nebulas. این سه بخش به صورت همیشگی بر یکدیگر نظارت می‌کنند و توسعه ارز دیجیتال Nebulas را تحقق می‌بخشند.

خرید نبولاس

ارز دیجیتال نبولاس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید نبولاس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید نبولاس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید نبولاس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید نبولاس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه نبولاس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش نبولاس

فروش نبولاس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش نبولاس، مقدار نبولاس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش نبولاس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش نبولاس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل نبولاس

خرید و فروش نبولاس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید نبولاس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل نبولاس به تتر، نیاز نیست که ابتدا نبولاس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، نبولاس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل نبولاس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول نبولاس

برای ذخیره نبولاس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از نبولاس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری نبولاس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی نبولاس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری نبولاس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه نبولاس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت نبولاس

قیمت نبولاس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی نبولاس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت نبولاس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه نبولاس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت نبولاس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت نبولاس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی نبولاس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023