خرید ارز دیجیتال نوترون | فروش ارز دیجیتال Neutron | قیمت لحظه‌ای NTRN

نوترون

NTRN - Neutron
0.5387تتر
2.53%

قیمت نوترون

30,490تومان
(14,072)

حجم معاملات نوترون

4,802,489,504تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
31,050تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
28,073تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره نوترون

بلاک چین‌هایی که تعامل‌پذیر هستند می‌توانند خدمات بهینه‌تری را به کاربران خود ارائه کنند. این بلاک چین‌ها با زنجیره‌های دیگر و شبکه‌های مختلف بلاک چینی ارتباط دارند و نقل و انتقال دارایی در میان آنها راحت‌تر است. بلاک چین کازماس یک شبکه بزرگ از بلاک چین‌ها را به وجود آورده که به صورت کراس چینی در کنار هم قرار دارند و به هم متصل‌اند. پلتفرم و ارز دیجیتال نوترون یکی از این شبکه‌هاست که امکان اجرای قراردادهای هوشمند را به اکوسیستم کازماس اضافه کرده است. پلتفرم ارز دیجیتال Neutron یکی از امن‌ترین پلتفرم‌های کراس چینی در دنیای ارزهای دیجیتال است که مانند ۱۰ بلاک چین برتر بازار امنیت دارد و اپلیکیشن‌های دیفای را می‌توان به راحتی روی آن توسعه داد. توکن آن با نماد NTRN معامله می‌شود و کارمزد تراکنش‌ها توسط آن پرداخت می‌شود.

خرید نوترون

ارز دیجیتال نوترون یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید نوترون به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید نوترون خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید نوترون در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید نوترون خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه نوترون خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش نوترون

فروش نوترون در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش نوترون، مقدار نوترون مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش نوترون در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش نوترون در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل نوترون

خرید و فروش نوترون در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید نوترون خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل نوترون به تتر، نیاز نیست که ابتدا نوترون خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، نوترون خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل نوترون بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول نوترون

برای ذخیره نوترون، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از نوترون شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری نوترون مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی نوترون است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری نوترون نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه نوترون خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت نوترون

قیمت نوترون در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی نوترون تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت نوترون، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه نوترون قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت نوترون و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت نوترون را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی نوترون را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه نوترون

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه نوترون دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023