خرید  ارز دیجیتال NAOS Finance | فروش ناوس فایننس | قیمت لحظه‌ای NAOS

ناوس فایننس

NAOS - NAOS Finance
0.01778تتر
6.71%

قیمت ناوس فایننس

1,041.908تومان
(20,754)

حجم معاملات ناوس فایننس

1,666,143,720تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,128.636تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
979.792تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ناوس فایننس

به کمک دنیای ارزهای دیجیتال و دیفای، سرویس‌های مالی در حال تغییرات زیادی هستند و این تغییرات به سرعت اتفاق می‌افتند. ارز دیجیتال NAOS Finance قصد دارد جزیی از این تغییرات باشد و راهکارهای تازه‌ای برای سرویس‌های مالی سنتی ارائه دهد. در این دنیای جدید، سرویس‌های مالی به صورت همیشگی و بدون هیچ توقفی به کاربران ارائه می‌شود و به کمک عرضه و تقاضا، تعادل مناسبی در آنها ایجاد می‌شود. دارایی‌های دیجیتالی و دارایی‌های سنتی به صورتی پویا روی بلاک چین و بیرون از زنجیره معامله می‌شوند. سرویس‌های مالی مانند وام‌دهی به صورت هرروزه و بیست و چهارساعته توسط پلتفرم NAOS Finance ارائه می‌شوند. در این سرویس‌، یک کامیونیتی جهانی از وام‌دهندگان، ریسک دارایی‌ها و افراد را می‌سنجند و بر اساس اعتبار وام‌گیرندگان به آنها وام می‌دهند. این سیستم جهانی و بی وقفه، کاملا اتوماتیک اجرا می‌شود و نیازی به واسطه مرکزی ندارد. پلتفرم ارز دیجیتال NAOS Finance یک بازار برای وام‌ است که به صورت غیرمتمرکز کار می‌کند و راه را برای تریلیون‌ها دلار دارایی باز می‌کند. این پلتفرم روی بلاک چین اتریوم اجرا شده است و به کاربران امکان می‌دهد تا به صورتی راحت، دارایی‌های خود را توکنیزه کنند و روی بلاک چین بیاورند. توکن بومی ارز دیجیتال نائوس فایننس با نماد NAOS در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و در ماه می سال ۲۰۲۱ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است.

خرید ناوس فایننس

ارز دیجیتال ناوس فایننس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ناوس فایننس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ناوس فایننس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ناوس فایننس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ناوس فایننس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ناوس فایننس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ناوس فایننس

فروش ناوس فایننس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ناوس فایننس، مقدار ناوس فایننس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ناوس فایننس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ناوس فایننس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ناوس فایننس

خرید و فروش ناوس فایننس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ناوس فایننس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ناوس فایننس به تتر، نیاز نیست که ابتدا ناوس فایننس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ناوس فایننس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ناوس فایننس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ناوس فایننس

برای ذخیره ناوس فایننس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ناوس فایننس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ناوس فایننس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ناوس فایننس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ناوس فایننس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ناوس فایننس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ناوس فایننس

قیمت ناوس فایننس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ناوس فایننس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ناوس فایننس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ناوس فایننس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ناوس فایننس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ناوس فایننس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ناوس فایننس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023