خرید و فروش ارز دیجیتال مامی فایننس MMY | قیمت Mummy Finance

مامی فایننس

MMY - Mummy Finance
0.598تتر
0.11%

قیمت مامی فایننس

34,504تومان
(24,775)

حجم معاملات مامی فایننس

161,573,374تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
39,466تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
33,489تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره مامی فایننس

ارز دیجیتال MMY توکن بومی یک صرافی غیر متمرکز قراردادهای دائمی به نام Mummy Finance است که طیف وسیعی از گزینه‌های معاملاتی و نقدینگی بالا را برای دارایی‌های دیجیتال پیشرفته فراهم می‌کند. مزایای مامی فایننس شامل کاهش ریسک لیکوئید شدن، کاهش کارمزدها و مبادله‌های ساده است. ارز دیجیتال mmy را می‌توان روی شبکه‌های فانتوم و آربیتروم (ARB) استیک کرد و توکن esMMY را در مقابل دریافت کرد. کاربران در ازای استیک مامی، ارز دیجیتال فانتوم (FTM) و اتریوم (ETH) رپد شده را پاداش می‌گیرند. از آن طرف توکن esMMY را می‌توان به همان شیوه mmy استیک کرد یا آن را قفل کرد تا پس از یک سال به ارز دیجیتال MMY تبدیل شود. همچنین، استیک کنندگان امتیازاتی به نام Multiplier Points را پاداش می‌گیرند که می‌تواند برای افزایش پاداش به دست آمده از استیک استفاده شود. رمز ارز مامی فایننس MMY روی بلاک چین فانتوم (FTM) راه‌اندازی شده است و مجموع عرضه آن به تنها ۱۰ میلیون توکن محدود شده است. قیمت خرید و فروش ارز دیجیتال mmy در زمان ورود به بازار در سال ۲۰۲۲ حدودا ۰.۹۳ دلار بود.

خرید مامی فایننس

ارز دیجیتال مامی فایننس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید مامی فایننس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید مامی فایننس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید مامی فایننس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید مامی فایننس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه مامی فایننس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش مامی فایننس

فروش مامی فایننس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش مامی فایننس، مقدار مامی فایننس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش مامی فایننس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش مامی فایننس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل مامی فایننس

خرید و فروش مامی فایننس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید مامی فایننس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل مامی فایننس به تتر، نیاز نیست که ابتدا مامی فایننس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، مامی فایننس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل مامی فایننس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول مامی فایننس

برای ذخیره مامی فایننس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از مامی فایننس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری مامی فایننس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی مامی فایننس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری مامی فایننس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه مامی فایننس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت مامی فایننس

قیمت مامی فایننس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی مامی فایننس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت مامی فایننس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه مامی فایننس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت مامی فایننس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت مامی فایننس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی مامی فایننس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023