خرید ارز دیجیتال Monkeyleague | فروش ارز دیجیتال مانکی لیگ | قیمت لحظه‌ای MBS

مانکی لیگ

MBS - Monkey League
0.01256تتر
12.95%

قیمت مانکی لیگ

628تومان
(16,336)

حجم معاملات مانکی لیگ

17,931,486تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
657تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
556تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره مانکی لیگ

مانکی لیگ، نسل بعدی بازی‌های وب ۳ است. این پلتفرم، یک بازی چند نفره را با تکنولوژی بلاک چین سولانا، ان اف‌ تی‌ها و امور مالی غیرمتمرکز ترکیب می‌کند تا برای کاربران خود یک بازی با مدل بازی برای درآمد فراهم کند. بازی بلاک چینی Monkeyleague یک مفهوم تازه را به دنیای بازی بلاک چین اضافه کرده است که قابلیت حمل دارایی‌های دیجیتالی نام دارد. بازیکنان در این بازی می‌توانند مالک دارایی خود باشند. دارایی‌های بازی از قبیل میمون‌ها، استادیوم و ... به صورت ان اف تی در اختیار کاربران قرار می‌گیرند و توکن درون بازی نیز با نماد MBS معامله می‌شود. این توکن یک توکن حاکمیتی نیز هست و از طریق آن می‌توان بازی و پلتفرم ارز دیجیتال Monkeyleague را کنترل کرد. کاربران می‌توانند این توکن را در صرافی‌های غیرمتمرکز خرید و فروش کنند و با بازی کردن و انجام عملیات مختلف آن را به دست بیاورند. با خرج کردن توکن MBS می‌توان میمون‌های جدیدی ایجاد کرد و آنها را به صورت ان اف تی خرید و فروش کرد. توکن Monkeyleague دارای محدودیت عرضه یک میلیارد عددی است.

خرید مانکی لیگ

ارز دیجیتال مانکی لیگ یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید مانکی لیگ به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید مانکی لیگ خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید مانکی لیگ در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید مانکی لیگ خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه مانکی لیگ خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش مانکی لیگ

فروش مانکی لیگ در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش مانکی لیگ، مقدار مانکی لیگ مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش مانکی لیگ در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش مانکی لیگ در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل مانکی لیگ

خرید و فروش مانکی لیگ در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید مانکی لیگ خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل مانکی لیگ به تتر، نیاز نیست که ابتدا مانکی لیگ خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، مانکی لیگ خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل مانکی لیگ بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول مانکی لیگ

برای ذخیره مانکی لیگ، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از مانکی لیگ شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری مانکی لیگ مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی مانکی لیگ است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری مانکی لیگ نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه مانکی لیگ خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت مانکی لیگ

قیمت مانکی لیگ در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی مانکی لیگ تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت مانکی لیگ، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه مانکی لیگ قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت مانکی لیگ و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت مانکی لیگ را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی مانکی لیگ را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه مانکی لیگ

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه مانکی لیگ دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023