فروش میکس تراست MXT | خرید و قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال MixTrust

میکس تراست

MXT - MixTrust
0.001426تتر
2.443%

قیمت خرید میکس تراست

قیمت فروش میکس تراست

71.5852تومان
70.8722تومان
(11,658)

حجم معاملات میکس تراست

22,036,872,630تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
74.5972تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
69.6776تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره میکس تراست

ارز دیجیتال MXT توکن بومی یک پلتفرم خدمات مالی غیر متمرکز به نام میکس تراست است. این پلتفرم توسط هوش مصنوعی پشتیبانی می‌شود و شامل یک والت ارز دیجیتال، یک شبکه اجتماعی و خدمات مالی مبتنی بر هوش مصنوعی است. در عین حال، میکس تراست به عنوان یک پل بین زنجیره‌ای عمل می‌کند و امکان انتقال ارزهای دیجیتال بین بلاک چین‌ها را فراهم می‌کند. همچنین، با میکس تراست کاربران می‌توانند دارایی‌های مصنوعی را صادر کنند و آنها را به صورت بین زنجیره‌ای معامله کنند یا در پروتکل‌های وام‌دهی استفاده کنند. پلتفرم MixTrust از بلاک چین‌های اتریوم (ETH)، آربیتروم (ARB)، اپتوس (APT) و نالز پشتیبانی می‌کند. محصولات میکس تراست شامل یک اپلیکیشن هویت دیجیتال به نام MixID، اپلیکیشن هوش مصنوعی به نام MixGPT و اپلیکیشن خدمات مالی Mixbank است. اپ MixGPT بر اساس ربات GPT4 ساخته شده است؛ کاربران می‌توانند با آن تعامل کنند و اطلاعاتی را که نیاز دارند از آن بگیرند. توکن بومی میکس تراست برای پرداخت خدمات شبکه استفاده می‌شود اما قابلیت استیک و کسب سود نیز دارد. ارز دیجیتال mixt یک توکن ضد تورمی با حداکثر عرضه ۱۰ میلیارد توکن است.

خرید میکس تراست

ارز دیجیتال میکس تراست یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید میکس تراست به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید میکس تراست خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید میکس تراست در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید میکس تراست خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه میکس تراست خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش میکس تراست

فروش میکس تراست در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش میکس تراست، مقدار میکس تراست مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش میکس تراست در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش میکس تراست در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل میکس تراست

خرید و فروش میکس تراست در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید میکس تراست خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل میکس تراست به تتر، نیاز نیست که ابتدا میکس تراست خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، میکس تراست خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل میکس تراست بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول میکس تراست

برای ذخیره میکس تراست، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از میکس تراست شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری میکس تراست مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی میکس تراست است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری میکس تراست نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه میکس تراست خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت میکس تراست

قیمت میکس تراست در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی میکس تراست تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت میکس تراست، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه میکس تراست قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت میکس تراست و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت میکس تراست را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی میکس تراست را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

نقشه گنج

نقشه گنج

نقشه‌ی الماس‌های مخفی شده:

معرفی ارز

نمودار ساده

نمودار پیشرفته

نمودار تحلیل تکنیکال

انتهای بخش گوش‌به‌زنگ

تماشای کامل ویدیو

متن اصلی صفحه

سوالات متداول

نظرات بیت گپ

انتهای صفحه


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023