خرید ارز دیجیتال مینتی | فروش ارز دیجیتال MINTI | قیمت لحظه‌ای MINTI

مینتی

MINTI - MINTI
0.002095تتر
43.39%

قیمت مینتی

133.8705تومان
(13,734)

حجم معاملات مینتی

2,794,939,731تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
280.5849تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
122.4324تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره مینتی

ان اف تی‌ها در سال ۲۰۲۰ توانستند رشد زیادی را شاهد باشند، اما کم کم و با کاهش جوی که در معاملات ان اف تی‌ها وجود داشت، این صنعت تازه با رکود مواجه شده است. یکی از مهم‌ترین دلایل آن کمبود نقدینگی در معاملات ان اف تی‌ها و بالا بودن قیمت آنهاست. به همین دلیل کاربران نمی‌توانند با مقادیر کم ان اف تی‌های گراتبها را بخرند و رکود بازار را فرا گرفته است. پلتفرم مینتی MINTI برای حل این مشکل راه حلی اندیشیده است و ان اف تی‌ها را به قطعات کوچکتری برای خرید و فروش تبدیل کرده است. کاربران می‌توانند از این طریق در ان اف تی‌ها سرمایه‌گذاری کنند و سود کسب کنند. توکن بومی این پلتفرم با نماد MINTI در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. کاربران می‌توانند ان اف تی‌های خود را روی بلاک چین سولانا مینت کنند. علاوه بر عکس‌ها و فیلم‌ها، امکان تبدیل و مینت محتوای شبکه‌های اجتماعی به ان اف تی نیز وجود دارد.

خرید مینتی

ارز دیجیتال مینتی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید مینتی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید مینتی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید مینتی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید مینتی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه مینتی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش مینتی

فروش مینتی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش مینتی، مقدار مینتی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش مینتی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش مینتی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل مینتی

خرید و فروش مینتی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید مینتی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل مینتی به تتر، نیاز نیست که ابتدا مینتی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، مینتی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل مینتی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول مینتی

برای ذخیره مینتی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از مینتی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری مینتی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی مینتی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری مینتی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه مینتی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت مینتی

قیمت مینتی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی مینتی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت مینتی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه مینتی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت مینتی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت مینتی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی مینتی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه مینتی

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه مینتی دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023