خرید و انتقال سریع مریت سیرکل MC | قیمت و فروش آسان Merit Circle

مریت سیرکل

MC - Merit Circle
0.8028تتر
2.91%

قیمت مریت سیرکل

47,124تومان
(21,387)

حجم معاملات مریت سیرکل

5,554,170,654تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
52,507تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
43,273تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره مریت سیرکل

ارز دیجیتال مریت سیرکل Merit Circle  توکن بومی یک سازمان خودگردان غیر متمرکز (دائو) به همین نام است. این پروژه روی توسعه اقتصاد گیم‌های درآمدزا و متاورس تمرکز کرده است و تلاش می‌کند سود گیمرها از این بازی‌ها را به حداکثر برساند. به این تریتب،‌ بازیکنان می‌توانند در مقابل وقت گذاشتن روی این بازی‌ها کسب درآمد کنند. داپروژه مریت سیرکل در ابتدا به نام Axie 420 شناخته می‌شد و پروژه‌ای مرتبط با بازی اکسی اینفینیتی (Axs) بود اما پس از ریبرند پروژه، تصمیم بر این شد که دامنه خدمات خود را به دیگر بازی‌های بلاک چینی نیز گسترش دهد. این پروژه تاکنون با Yield Guild Games، Sipher، UFO و چندین پروژه گیمینگ دیگر شروع به همکاری کرده است. ارز دیجیتال MC توکن حاکمیتی Merit Circle است که تمام هولدرهای آن حق رای و مشارکت در تصمیمات پلترم را دارند. این توکن بر اساس استاندارد ERC20 اتریوم ساخته شده است و یک توکن ضد تورمی با سقف عرضه ۶۶۹،۸۱۱،۱۶۱ توکن است.

خرید مریت سیرکل

ارز دیجیتال مریت سیرکل یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید مریت سیرکل به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید مریت سیرکل خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید مریت سیرکل در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید مریت سیرکل خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه مریت سیرکل خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش مریت سیرکل

فروش مریت سیرکل در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش مریت سیرکل، مقدار مریت سیرکل مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش مریت سیرکل در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش مریت سیرکل در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل مریت سیرکل

خرید و فروش مریت سیرکل در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید مریت سیرکل خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل مریت سیرکل به تتر، نیاز نیست که ابتدا مریت سیرکل خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، مریت سیرکل خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل مریت سیرکل بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول مریت سیرکل

برای ذخیره مریت سیرکل، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از مریت سیرکل شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری مریت سیرکل مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی مریت سیرکل است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری مریت سیرکل نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه مریت سیرکل خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت مریت سیرکل

قیمت مریت سیرکل در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی مریت سیرکل تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت مریت سیرکل، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه مریت سیرکل قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت مریت سیرکل و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت مریت سیرکل را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی مریت سیرکل را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه مریت سیرکل

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه مریت سیرکل دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023