میم کوین میم می | خرید و فروش ارز دیجیتال MEMEME | قیمت لحظه‌ای میم می

میم می

MEMEME - MEMEME
0.000006تتر
5.92%

قیمت میم می

0.351928تومان
(12,063)

حجم معاملات میم می

2,544,311,422تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.37696تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.317707تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره میم می

میم می یک میم کوین ارز دیجیتال است که روی بلاک چین اتریوم قرار دارد. این میم کوین توانسته در مدت کمی، هواداران و دنبال‌کنندگان زیادی را در شبکه‌های اجتماعی به خود جذب کند و یک میم کوین کاملا کامیونیتی محور است. سقف عرضه این میم کوین نسبتا پایین و در حدود ۶۹ میلیارد و ۵۲۰ میلیون توکن است و توکنومیک آن به شکل زیر است:

  • ۸۰ درصد از کل عرضه به توکن‌های نقدینگی اختصاص دارد.
  • ۶ درصد به تیم توسعه‌دهنده داده می‌شود.
  • ۶ درصد به سرمایه‌گذاران اولیه اختصاص دارد.
  • ۴ درصد برای ایردراپ در نظر گرفته شده است.
  • یک درصد به هولدرهای توکن میم می داده می‌شود.
  • ۳ درصد نیز در آینده به کاربران داده می‌شود.

 

خرید میم می

ارز دیجیتال میم می یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید میم می به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید میم می خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید میم می در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید میم می خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه میم می خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش میم می

فروش میم می در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش میم می، مقدار میم می مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش میم می در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش میم می در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل میم می

خرید و فروش میم می در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید میم می خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل میم می به تتر، نیاز نیست که ابتدا میم می خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، میم می خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل میم می بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول میم می

برای ذخیره میم می، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از میم می شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری میم می مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی میم می است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری میم می نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه میم می خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت میم می

قیمت میم می در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی میم می تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت میم می، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه میم می قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت میم می و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت میم می را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی میم می را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه میم می

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه میم می دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023