خرید آنی ملوس استودیو MELOS | قیمت لحظه‌ای و فروش ارز دیجیتال Melos Studio

ملوس استودیو

MELOS - Melos Studio
0.00104تتر
4.94%

قیمت ملوس استودیو

60.32تومان
(27,444)

حجم معاملات ملوس استودیو

3,536,662,515تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
62.872تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
57.478تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ملوس استودیو

ارز دیجیتال MELOS توکن بومی یک پلتفرم عرضه موسیقی به نام ملوس استودیو است. این پلتفرم به هنرمندان، موزیسین‌ها و حتی تولیدکنندگان محتوا اجازه می‌دهد استعداد خود را به نمایش بگذارند و از تولیدات خود کسب درآمد کنند. پلتفرم Melos Studio علاوه بر عرضه و خرید و فروش NFT،‌ خدماتی مثل گروه موسیقی مجازی، ترکیب موسیقی روی دو NFT و ساخت یک NFT جدید را ارائه می‌دهد. ترکیب NFTها به این صورت است که برای مثال یک پیانیست آهنگی می‌نویسد و آن را به عنوان ان اف تی P0 مینت می‌کند؛ سپس یک گیتاریست آهنگی به آن اضافه کرده و به عنوان P1 مینت می‌کند؛ در آخر یک خواننده ترانه‌ای به P1 اضافه کرده و آن را به عنوان P2 مینت می‌کند. علاوه بر فروش NFTها، ملوس از استیک NFT نیز پشتیبانی می‌کند. ملوس روی بلاک چین‌های فلو (FLOW)، اتریوم (ETH) و بایننس اسمارت چین (BNB) راه‌اندازی شده است. ارز دیجیتال melos هم به عنوان ارز کاربردی و هم به عنوان ارز حاکمیتی عمل می‌کند. برای مثال، کاربران می‌توانند رمز ارز melos را برای انعام دادن به موزیسین‌های محبوب خود و دسترسی به خدمات ویژه ملوس استودیو استفاده کنند. از ارز دیجیتال ملوس Melos می‌توان برای تامین سرمایه جهت ساخت یک استودیو موسیقی نیز استفاده کرد. درآمد به دست آمده از عرضه NFTها نیز به صورت ارز دیجیتال melos در میان سازندگان آن تقسیم می‌شود. ارز دیجیتال melos در سال ۲۰۲۲ با قیمت حدود ۰.۲۷۵ دلار وارد بازار شد و مجموع عرضه آن ۱ میلیارد توکن است.

خرید ملوس استودیو

ارز دیجیتال ملوس استودیو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ملوس استودیو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ملوس استودیو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ملوس استودیو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ملوس استودیو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ملوس استودیو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ملوس استودیو

فروش ملوس استودیو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ملوس استودیو، مقدار ملوس استودیو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ملوس استودیو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ملوس استودیو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ملوس استودیو

خرید و فروش ملوس استودیو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ملوس استودیو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ملوس استودیو به تتر، نیاز نیست که ابتدا ملوس استودیو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ملوس استودیو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ملوس استودیو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ملوس استودیو

برای ذخیره ملوس استودیو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ملوس استودیو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ملوس استودیو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ملوس استودیو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ملوس استودیو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ملوس استودیو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ملوس استودیو

قیمت ملوس استودیو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ملوس استودیو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ملوس استودیو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ملوس استودیو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ملوس استودیو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ملوس استودیو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ملوس استودیو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023