خرید ارز دیجیتال دیتا توکن Measurable Data Token | فروش MDT

مژربل دیتا توکن

MDT - Measurable Data Token
0.05928تتر
2.43%

قیمت مژربل دیتا توکن

3,343.392تومان
(27,559)

حجم معاملات مژربل دیتا توکن

8,322,276,076تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3,425.172تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3,238.488تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره مژربل دیتا توکن

ارز دیجیتال Measurable Data Token با نمادMDT  رمز ارز بومی یک اکوسیستم انتقال داده به همین نام است که روی بلاک چین اتریوم ساخته شده است و انتقال داده‌ها به صورت غیر متمرکز را امکان‌پذیر می‌کند. پروژه ارز دیجیتال MDT می‌خواهد به اکوسیستمی برای انتقال داده‌ها تبدیل شود که در آن فرایند خرید و فروش داده‌های تامین‌کنندگان و ناشران داده بی‌طرفانه و برای هر دو طرف سودآور است. همچنین، کاربران می‌توانند داده‌ها را با رضایت خود به اشتراک بگذارند و درمقابل پاداش بگیرند. به طور خلاصه، پلتفرم MDT کاربران، تامین‌کنندگان داده و خریداران داده را به یکدیگر متصل می‌کند و ارزش داده‌ها را مشخص می‌کند.

ارز دیجیتال MDT 

 

رمز ارزMDT  یک ارز کاربردی مبتنی بر استاندارد ERC-20 است که اکوسیستمMDT  را می‌چرخاند. توکنMDT  ضدتورمی است و سقف عرضه آن به یک میلیارد واحد محدود شده است. با کمک ارز دیجیتالMDT ، تراکنش‌های اکوسیستم روی قراردادهای هوشمند بلاک چین اتریوم ذخیره می‌شوند. این قراردادهای هوشمند توسط تامین‌کنندگان داده، خریداران داده و پلتفرم MDT  ساخته می‌شوند. تیمMDT  معتقد است که استفاده از قراردادهای مبتنی بر ارزهای دیجیتال به افزایش عملکرد این قراردادهای کمک می‌کند. همچنین، کاربرانی که داده‌های خود را به شکل ناشناس به اشتراک می‌گذارند نیز با ارز دیجیتال MDT پاداش می‌گیرند.

 

تاریخچه قیمت ارز دیجیتال MDT 

 

رمز ارزMDT  در فوریه سال ۲۰۱۸ با قیمت ۰.۷۷ دلار وارد بازار شد. این بالاترین قیمت ثبت شده برای ارزMDT  تا تاریخ حاضر است. ارز دیجیتال MDT  بلافاصله شروع به اصلاح قیمت کرد و ظرف کمتر از یک ماه بیش از ۸۸ درصد از ارزش خود را از دست داد. رمز ارزMDT  طی سال‌های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ نوسان چشمگیری نداشت و بیشتر در محدوده قیمت ۰.۰۰۱ تا ۰.۰۲ دلار باقی ماند. عمده‌ترین نوسانات رمز ارز MDT  مربوط به سال‌های ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ بود که آن را به ترتیب به قیمت‌های ۰.۱۱ و ۰.۱۳ دلار رساند. قیمتMDT  در حال حاضر ۹۲ درصد پایین‌تر از بالاترین قیمت آن و ۳۶۰۰ درصد بالاتر از کف قیمتی آن است.

خرید مژربل دیتا توکن

ارز دیجیتال مژربل دیتا توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید مژربل دیتا توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید مژربل دیتا توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید مژربل دیتا توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید مژربل دیتا توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه مژربل دیتا توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش مژربل دیتا توکن

فروش مژربل دیتا توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش مژربل دیتا توکن، مقدار مژربل دیتا توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش مژربل دیتا توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش مژربل دیتا توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل مژربل دیتا توکن

خرید و فروش مژربل دیتا توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید مژربل دیتا توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل مژربل دیتا توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا مژربل دیتا توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، مژربل دیتا توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل مژربل دیتا توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول مژربل دیتا توکن

برای ذخیره مژربل دیتا توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از مژربل دیتا توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری مژربل دیتا توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی مژربل دیتا توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری مژربل دیتا توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه مژربل دیتا توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت مژربل دیتا توکن

قیمت مژربل دیتا توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی مژربل دیتا توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت مژربل دیتا توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه مژربل دیتا توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت مژربل دیتا توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت مژربل دیتا توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی مژربل دیتا توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.
سوالات متداول

مژربل دیتا توکن چیست؟

مژربل دیتا توکن با نماد MDT یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد.

بهترین کیف پول برای نگهداری MDT کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز MDT را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا MDT بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، MDT بخرید.

رمز ارزهای مشابه مژربل دیتا توکن

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه مژربل دیتا توکن دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023