قیمت لحظه‌ای و خرید لیکوئیتی LQTY | فروش ارز دیجیتال Liquity

لیکوئیتی

LQTY - Liquity
0.9839تتر
5.63%

قیمت لیکوئیتی

57,459تومان
(25,410)

حجم معاملات لیکوئیتی

15,713,452,154تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
60,899تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
56,087تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره لیکوئیتی

لیکوئیدیتی با نماد LQTY ارز دیجیتال یک پروتکل وام دهی است که به کاربران اجازه می‌دهد با وثیقه کردن رمز ارز اتریوم (ETH) بتوانند وام بگیرند. این وام‌‌ها بدون بهره هستند و وثیقه آنها باید به اندازه ۱۱۰٪ از مقدار وام باشد. وام‌‌های پروتکل لیکوئیدیتی با توکن‌های LUSD پرداخت می‌شوند که یک استیبل کوین وابسته به دلار آمریکا است. به عبارت ساده، در صورت نیاز به نقدینگی به جای اینکه مجبور باشید اتریوم خود را بفروشید، می‌توانید از این پروتکل برای قفل کردن اتر خود استفاده کنید، با وثیقه کردن اتریوم خود وام بگیرید و در آینده آن را بازپرداخت کنید. همچنین، کاربران می‌توانند هر زمان که بخواهند LUSD را به ارزهای فیات تبدیل کنند. ارز دیجیتال LQTY توکن ثانویه صادر شده توسط پروتکل لیکوئیدتی است و درآمد مشارکت‌کنندگان از کارمزدهای پروتکل به شکل ارز دیجیتال LQTY پرداخت می‌شود. از جمله راه‌های به دست آوردن LQTY، تامین نقدینگی برای استخر LUSD:ETH یا سپرده‌گذاری LUSD در استخر Stability Pool است. کارمزدهای وام‌‌ها متغیر است و به مقدار وام اضافه می‌شود. ارز دیجیتال LQTY روی بلاک چین اتریوم ساخته شده و یک رمز ارز ضد تورمی است که مجموع عرضه خود را به صد میلیون توکن محدود کرده است.

خرید لیکوئیتی

ارز دیجیتال لیکوئیتی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید لیکوئیتی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید لیکوئیتی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید لیکوئیتی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید لیکوئیتی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه لیکوئیتی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش لیکوئیتی

فروش لیکوئیتی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش لیکوئیتی، مقدار لیکوئیتی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش لیکوئیتی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش لیکوئیتی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل لیکوئیتی

خرید و فروش لیکوئیتی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید لیکوئیتی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل لیکوئیتی به تتر، نیاز نیست که ابتدا لیکوئیتی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، لیکوئیتی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل لیکوئیتی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول لیکوئیتی

برای ذخیره لیکوئیتی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از لیکوئیتی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری لیکوئیتی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی لیکوئیتی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری لیکوئیتی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه لیکوئیتی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت لیکوئیتی

قیمت لیکوئیتی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی لیکوئیتی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت لیکوئیتی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه لیکوئیتی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت لیکوئیتی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت لیکوئیتی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی لیکوئیتی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه لیکوئیتی

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه لیکوئیتی دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023