فروش آسان Lido | قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال Lido | خرید لیدو LDO

لیدو

LDO - Lido
2.368تتر
1.045%

قیمت لیدو

118,163تومان
(14,948)

حجم معاملات لیدو

242,923,807,589تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
125,248تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
115,867تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره لیدو

ارز دیجیتال لیدو LDO توکن حاکمیتی یک پروتکل لیکوئید استیکینگ برای ارزهای دیجیتال اثبات سهام است. این پروتکل از استیک اتریوم و دیگر بلاک چین‌های اثبات سهام لایه یک مانند پالیگان (Matic)، کوزاما (KSM)، سولانا و پولکادات (DOT) پشتیبانی می‌کند. اصطلاح لیکوئید استیکینگ به دریافت توکن‌های نقد (لیکوئید توکن) در ازای سپرده‌گذاری توکن‌ها اشاره دارد. در حالت معمول، استیک کردن با قفل شدن دارایی‌ها همراه است اما Lido اجازه می‌دهد دارایی‌ها نقد شوند و روی پروتکل‌های دیگر مورد استفاده قرار گیرند و سود مضاعفی برای کاربران داشته باشند. برای ‌مثال، لیکوئید توکن‌ها را می‌توان برای استیک در دیگر پروتکل‌های بلاک چین یا به عنوان وثیقه وام استفاده کرد. برای تسهیل مدیریت پروتکل لید، یک سازمان مستقل غیرمتمرکز (DAO) راه اندازی شده است که تمام تصمیمات کلیدی را در مورد آن می‌گیرد. ارز دیجیتال LDO توکن حاکمیتی Lido DAO است که سهمی از مالکیت پروتکل لیدو دائو را به هولدرهای آن می‌دهد. هولدرهای ارز دیجیتال LDO مجازند در هر تصمیمی که روی آینده پلتفرم تاثیر دارد، رای بدهند. ارز دیجیتال LDO روی بلاک چین اتریوم ساخته شده و یک ارز ضدتورمی است که سقف عرضه آن به یک میلیارد توکن محدود  شده است.

 

خرید لیدو

ارز دیجیتال لیدو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید لیدو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید لیدو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید لیدو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید لیدو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه لیدو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش لیدو

فروش لیدو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش لیدو، مقدار لیدو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش لیدو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش لیدو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل لیدو

خرید و فروش لیدو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید لیدو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل لیدو به تتر، نیاز نیست که ابتدا لیدو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، لیدو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل لیدو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول لیدو

برای ذخیره لیدو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از لیدو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری لیدو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی لیدو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری لیدو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه لیدو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت لیدو

قیمت لیدو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی لیدو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت لیدو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه لیدو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت لیدو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت لیدو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی لیدو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه لیدو

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه لیدو دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023