خرید ارز دیجیتال لیریوم | فروش ارز دیجیتال Layerium | قیمت لحظه‌ای LYUM

لیریوم

LYUM - Layerium
0.006739تتر
0.28%

قیمت لیریوم

400.2966تومان
(12,308)

حجم معاملات لیریوم

6,314,471,611تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
414.4338تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
363.231تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره لیریوم

لیریوم یک بلاک چین لایه دوم جدید است که سرعت و مقیاس‌پذیری بالایی را نسبت به ارزهای دیجیتالی مانند اتریوم ارائه می‌دهد. این پلتفرم از قراردادهای هوشمند پشتیبانی می‌کند و با ماشین مجازی اتریوم سازگار است. این پلتفرم به گونه‌ای طراحی شده است که با استفاده از تراکنش‌های آف چین با بیرون از زنجیره، ظرفیت بلاک چین را افزایش می‌دهد و ولیدیتورها تنها باید این تراکنش‌ها را روی بلاک چین تایید کنند. بلاک چین لایه دوم Layerium نقش مهم و اساسی را در تحول راه حل‌های لایه دوم ارائه می‌کند. این پلتفرم به کاربران خود امکان می‌دهد تا قراردادهای هوشمند را با سرعت بسیار بیشتر و هزینه کمتری اجرا کنند. توکن بومی این پلتفرم با نماد LYUM در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و در ماه ژوئن سال ۲۰۲۳ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است. این توکن سقف عرضه دارد و تنها ۳۰۰ میلیون توکن وارد بازار خواهد شد.

خرید لیریوم

ارز دیجیتال لیریوم یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید لیریوم به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید لیریوم خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید لیریوم در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید لیریوم خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه لیریوم خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش لیریوم

فروش لیریوم در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش لیریوم، مقدار لیریوم مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش لیریوم در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش لیریوم در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل لیریوم

خرید و فروش لیریوم در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید لیریوم خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل لیریوم به تتر، نیاز نیست که ابتدا لیریوم خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، لیریوم خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل لیریوم بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول لیریوم

برای ذخیره لیریوم، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از لیریوم شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری لیریوم مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی لیریوم است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری لیریوم نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه لیریوم خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت لیریوم

قیمت لیریوم در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی لیریوم تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت لیریوم، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه لیریوم قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت لیریوم و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت لیریوم را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی لیریوم را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه لیریوم

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه لیریوم دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023