خرید لحظه‌ای و ارزان KWENTA | قیمت لحظه‌ای KWENTA | فروش رمز ارز کوئنتا

کوئنتا

KWENTA - KWENTA
99.89تتر
25.585%

قیمت خرید کوئنتا

قیمت فروش کوئنتا

5,024,467تومان
4,974,522تومان
(11,926)

حجم معاملات کوئنتا

9,160,482,082تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
5,433,406تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3,971,185تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کوئنتا

ارز دیجیتال KWENTA توکن بومی پلتفرمی به همین نام است که معاملات آتی دائمی (پرپچوال) و معاملات آپشن را روی شبکه اوپتیمیسم (OPT) امکان‌پذیر می‌کند. کوئنتا برای تسهیل معاملات خود از سینتتیک پروتکل (SNX) استفاده می‌‌کند. سینتتیک یک پروتکل صدور دارایی‌های مصنوعی است که ارزش دارایی‌های دیگر را دنبال می‌کند و سود آن را به شما می‌دهد بدون اینکه لازم باشد شما خود آن دارایی را هولد کنید. پلتفرم ارز دیجیتال kwenta هم امکان معامله دارایی‌های روی زنجیره (دارایی‌هایی دیجیتال) و هم دارایی‌های دنیای واقعی را فراهم می‌کند. رمز ارز کوئنتا برای تشویق هماهنگی و گسترش سازمان خودگردان غیر متمرکز کوئنتا استفاده خواهد شد. ارز دیجیتال kwenta دو کابرد عمده خواهد داشت: استیک و حاکمیت. از توکن‌های تازه صادر شده توسط کوئنتا، ۲۰ درصد به خزانه، ۲۰ درصد به پاداش معاملات و ۶۰ درصد به استیک کنندگان اختصاص داده می‌شود. هولدرهای kwenta می‌توانند با حق رای خود در مدیریت پلتفرم مشارکت کنند و تغییر پارامترهای شبکه رای بدهند. ارز دیجیتال kwenta در سال ۲۰۲۲ با قیمت حدودا ۱۶۵ دلار وارد بازار شد. سقفی برای عرضه توکن کوئنتا تعیین نشده است.

خرید کوئنتا

ارز دیجیتال کوئنتا یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کوئنتا به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کوئنتا خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کوئنتا در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کوئنتا خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کوئنتا خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کوئنتا

فروش کوئنتا در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کوئنتا، مقدار کوئنتا مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کوئنتا در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کوئنتا در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کوئنتا

خرید و فروش کوئنتا در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کوئنتا خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کوئنتا به تتر، نیاز نیست که ابتدا کوئنتا خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کوئنتا خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کوئنتا بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کوئنتا

برای ذخیره کوئنتا، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کوئنتا شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کوئنتا مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کوئنتا است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کوئنتا نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کوئنتا خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کوئنتا

قیمت کوئنتا در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کوئنتا تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کوئنتا، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کوئنتا قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کوئنتا و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کوئنتا را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کوئنتا را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

نقشه گنج

نقشه گنج

نقشه‌ی الماس‌های مخفی شده:

معرفی ارز

نمودار ساده

نمودار پیشرفته

نمودار تحلیل تکنیکال

انتهای بخش گوش‌به‌زنگ

تماشای کامل ویدیو

متن اصلی صفحه

سوالات متداول

نظرات بیت گپ

انتهای صفحه


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023