ارز دیجیتال کینگ | خرید و فروش ارز دیجیتال KING | قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال کینگ

کینگ

KING - KING
0.000084تتر
14.926%

قیمت کینگ

4.212408تومان
(6,869)

حجم معاملات کینگ

283,215,633تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
5.01تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3.327141تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کینگ

ارز دیجیتال کینگ یک میم کوین کامیونیتی محور و ضد تورم است که روی شبکه ارز دیجیتال سولانا به وجود آمده است. این میم کوین همزمان با تاج گذاری پادشاه انگلستان ایجاد شده و قصد دارد به میم کوین اصلی در اکوسیستم ارز دیجیتال سولانا تبدیل شود. ارز دیجیتال KING از یک الگوریتم ضد تورمی در توزیع خود استفاده می‌کند که باعث افزایش قیمت توکن می‌شود. میم کوین کینگ با نماد KING در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و توانست در ورود خود به بازار یکی از بزرگترین و پرمعامله‌ترین میم کوین‌های بازار لقب بگیرد. توکنومیک ارز دیجیتال کینگ به شکل زیر است:

  • ۸۵ درصد از کل عرضه در استخرهای نقدینگی قرار دارد.
  • ۷ درصد از این ارز دیجیتال به تیم توسعه‌دهنده داده می‌شود.
  • ۵ درصد به مارکتینگ اختصاص دارد.
  • ۳ درصد به لیست شدن در صرافی‌های مختلف داده می‌شود.

 

خرید کینگ

ارز دیجیتال کینگ یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کینگ به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کینگ خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کینگ در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کینگ خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کینگ خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کینگ

فروش کینگ در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کینگ، مقدار کینگ مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کینگ در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کینگ در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کینگ

خرید و فروش کینگ در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کینگ خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کینگ به تتر، نیاز نیست که ابتدا کینگ خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کینگ خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کینگ بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کینگ

برای ذخیره کینگ، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کینگ شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کینگ مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کینگ است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کینگ نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کینگ خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کینگ

قیمت کینگ در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کینگ تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کینگ، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کینگ قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کینگ و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کینگ را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کینگ را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه کینگ

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه کینگ دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023