خرید و قیمت Kava Swap | فروش رمز ارز کاوا سواپ SWP

کاوا سواپ

SWP - Kava Swap
0.000047تتر
2.25%

قیمت کاوا سواپ

2.63461تومان
(25,609)

حجم معاملات کاوا سواپ

914,576,265تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2.718717تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2.622356تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کاوا سواپ

SWP با نماد SWP یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

ارز دیجیتال SWP توکن بومی یک صرافی غیر متمرکز به نام Kava Swap است که روی بلاک چین کاوا ساخته شده است. کاوا سواپ از بازار ساز خودکار استفاده می‌کند و طوری طراحی شده است که راه امن و کارآمدی برای مبادله دارایی‌های دیجیتال باشد. کاوا سواپ به کاربران معمولی و کاربران نهادی این امکان را می‌دهد که به بیش از ۱ میلیارد دلار نقدینگی روی بلاک چین کاوا دسترسی پیدا کنند.  کارمزد پایین، کارآمدی و ارائه سود بالا به تامین‌کنندگان نقدینگی نیز از دیگر مزایای کاوا سواپ است. ارز دیجیتال swp که نقشی کلیدی در پلتفرم Kava Swap  دارد، برای سه منظور مختلف استفاده می‌شود:

  • تامین نقدینگی: کاربران در مقابل تامین نقدینگی در استخرها با ارز دیجیتال swp پاداش می‌گیرند.
  • حاکمیت: توکن کاوا سواپ به عنوان ارز حاکمیتی پلتفرم کاوا استفاده می‌شود و هولدرهای آن می‌توانند در فرایند تصمیم گیری مشارکت کنند.
  • استیک: ارز دیجیتال swp قابلیت استیک دارد و کاربران در مقابل استیک آن توکن‌های دیفای دیگر مثل هارد (HARD) یا کاوا (KAVA) را پاداش می‌گیرند.

مجموع عرضه ارز دیجیتال کاوا سواپ ۲۵۰ میلیون توکن است و قیمت خرید و فروش آن در زمان ورود به بازار ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۱ حدودا ۱.۸۹ دلار بود.

خرید کاوا سواپ

ارز دیجیتال کاوا سواپ یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کاوا سواپ به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کاوا سواپ خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کاوا سواپ در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کاوا سواپ خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کاوا سواپ خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کاوا سواپ

فروش کاوا سواپ در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کاوا سواپ، مقدار کاوا سواپ مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کاوا سواپ در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کاوا سواپ در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کاوا سواپ

خرید و فروش کاوا سواپ در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کاوا سواپ خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کاوا سواپ به تتر، نیاز نیست که ابتدا کاوا سواپ خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کاوا سواپ خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کاوا سواپ بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کاوا سواپ

برای ذخیره کاوا سواپ، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کاوا سواپ شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کاوا سواپ مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کاوا سواپ است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کاوا سواپ نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کاوا سواپ خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کاوا سواپ

قیمت کاوا سواپ در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کاوا سواپ تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کاوا سواپ، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کاوا سواپ قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کاوا سواپ و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کاوا سواپ را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کاوا سواپ را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023