خرید و فروش ارز دیجیتال INOFi | قیمت لحظه‌ای اینوفای

اینو فای

FON - INOFi
0.113تتر
35%

قیمت اینو فای

6,734.8تومان
(26,734)

حجم معاملات اینو فای

87,601,260تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
6,734.8تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
4,726.28تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اینو فای

ارز دیجیتال FON توکن بومی یک پلتفرم مدیریت اوراق مالی به نام INOFi است. اینوفای از قابلیت‌های NFT برای مدیریت و معامله اوراق مالی مثل سهام، اوراق قرضه و املاک و مستغلات استفاده می‌کند. مزیت پلتفرم اینوفای این است که از چهار بلاک چین پشتیبانی می‌کند و NFTهای صادر شده روی آن قابلیت انتقال بین بلاک چینی را دارند. از دیگر قابلیت‌های اینوفای می‌توان بهNFT تقسیم شده اشاره کرد که امکان خرید و فروش کسری از یک NFT را به کاربران می‌دهد. ارز اصلی مورد استفاده برای پرداخت در پلتفرم اینوفای FON است. این توکن‌ برای خرید NFT و استیک کردن در پلتفرم INOFi استفاده می‌شوند. برای به دست آوردن توکن فون، می‌توانید ارزهای دیجیتال اتریوم (ETH)، تتر (USDT)، و فون توکن را در پلتفرم INOFi استیک کنید و توکن FON را استخراج کنید. علاوه بر این، می‌توانید آن را از صرافی‌ها خریداری کنید. ارز دیجیتال FON مبتنی بر استاندارد ERC20 اتریوم است و یک ارز ضد تورمی با سقف عرضه ۱۰ میلیارد توکن است. قیمت خرید و فروش fon در زمان ورود به بازار ارزهای دیجیتال ۰.۶۵ دلار بود.

 

خرید اینو فای

ارز دیجیتال اینو فای یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اینو فای به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اینو فای خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اینو فای در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اینو فای خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اینو فای خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اینو فای

فروش اینو فای در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اینو فای، مقدار اینو فای مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اینو فای در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اینو فای در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اینو فای

خرید و فروش اینو فای در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اینو فای خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اینو فای به تتر، نیاز نیست که ابتدا اینو فای خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اینو فای خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اینو فای بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اینو فای

برای ذخیره اینو فای، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اینو فای شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اینو فای مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اینو فای است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اینو فای نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اینو فای خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اینو فای

قیمت اینو فای در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اینو فای تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اینو فای، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اینو فای قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اینو فای و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اینو فای را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اینو فای را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023