خرید آی اگزک آر ال سی (RLC) • فروش iExecRLC • قیمت لحظه ای

آی اکسز آر ال سی

RLC - iExecRLC
2.1391تتر
3.81%

قیمت آی اکسز آر ال سی

128,987تومان
(29,566)

حجم معاملات آی اکسز آر ال سی

2,124,662,651تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
130,151تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
118,471تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره آی اکسز آر ال سی

آی اکسز آر ال سی با نماد RLC یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد. iExec ادعا می کند که اولین بازار غیرمتمرکز منابع رایانش ابری را توسعه داده است. فناوری Blockchain برای سازماندهی شبکه ای از بازار استفاده می شود که در آن کاربران می توانند از قدرت محاسبات ، برنامه ها و مجموعه داده های خود کسب درآمد کنند. گزارش شده است که iExec با فراهم کردن دسترسی درخواستی به منابع رایانش ابری ، می تواند از برنامه های فشرده محاسباتی در زمینه هایی مانند هوش مصنوعی ، داده های بزرگ ، مراقبت های بهداشتی ، ارائه یا FinTech پشتیبانی کند.

ارز دیجیتال آی اگزک iExec RLC

 

ارز دیجیتال iExec یک پلتفرم مهم در ارائه محاسبات غیرمتمرکز و بلاک‌چینی است. از بلاک‌چین برای سامان‌دهی شبکه استفاده می‌شود و کاربران می‌توانند محاسبات، اپلیکیشن و داده‌های خود را از طریق آن به صورت پولی دربیاورند. پلتفرم iExec این کار را با ایجاد دسترسی به منابع محاسباتی ابری به وجود می‌آورد. آی اگزک می‌تواند از اپلیکیشن‌های مختلفی مانند بزرگ داده‌ها، حوزه سلامت، هوش مصنوعی و فین تک پشتیبانی کند.

ارز دیجیتال آی اگزک iExec در ماه اکتبر سال 2016 به وجود آمد و یکی از اهداف اصلی آن طراحی دوباره محاسبات ابری از طریق الگوهای جدید بود. بنیانگذار این پروژه ژیل فداک Gilles Fedak است که قبلا در INRIA کار می‌کرده‌است و PHD فلسفه و علوم کامپیوتر دارد. درواقع اعضای اصلی تیم iExec همه در پروژه INRIA مشارکت داشته‌اند و در حوزه محاسبات تجربه دارند.

 

ارز دیجیتال آی اگزک iExec RLC چه کاربردی دارد؟

 

شبکه iExec از پروایدرهای محاسباتی تشکیل شده‌است که به آنها کارگزاران iExec گفته می‌شود. اگر کاربران بخواهند جزو این کارگزاران باشند، باید سیستم‌های خود را به آن وصل کنند و با مشارکت خود در سیستم توکن RLC پاداش خواهند گرفت. پلتفرم iExec همچنین اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز را روی بلاک‌چین به وجود می‌آورند که مقیاس‌پذیرند و کاربری راحتی دارند. این اپلیکیشن‌ها روی اتریوم اجرا می‌شوند و به کمک شبکه اتریوم می‌توانند سرویس‌های محاسباتی مناسب و کارایی را به وجود بیاورند.

ارز دیجیتال iExec قراردادهای هوشمند را ارتقا می‌دهد و مقیاس‌پذیری، امنیت و قابلیت اتصال آنها را افزایش می‌دهد. توکن بومی این شبکه RLC نام دارد که یک توکن با استاندارد ERC-20 اتریوم است. سقف عرضه توکن RLC 87 میلیون توکن است و در حال حاضر حدود 81 میلیون توکن RLC در چرخه وجود دارد.

 

تاریخچه قیمت ارز دیجیتال RLC

 

ارز دیجیتال آی اگزک RLC با قیمت 0.28 دلار در ماه آوریل سال 2017 وارد بازار شد. RLC در سال 2017 روندی صعودی را در پیش گرفت و درماه ژانویه سال 2018 به قیمت 2.4 دلاری رسید اما بعد از آن کاهش قیمتی را تجربه کرد و کف قیمتی خود را در 0.15 دلار و در پایان سال 2018 تجربه کرد.  RLC به همراه دیگر ارزهای دیجیتال، سال 2021 را رشد کرد و در ماه می سال 2021 به بالاترین قیمت خود در 11.6 دلار رسید.

خرید آی اکسز آر ال سی

ارز دیجیتال آی اکسز آر ال سی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید آی اکسز آر ال سی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید آی اکسز آر ال سی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید آی اکسز آر ال سی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید آی اکسز آر ال سی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه آی اکسز آر ال سی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش آی اکسز آر ال سی

فروش آی اکسز آر ال سی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش آی اکسز آر ال سی، مقدار آی اکسز آر ال سی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش آی اکسز آر ال سی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش آی اکسز آر ال سی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل آی اکسز آر ال سی

خرید و فروش آی اکسز آر ال سی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید آی اکسز آر ال سی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل آی اکسز آر ال سی به تتر، نیاز نیست که ابتدا آی اکسز آر ال سی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، آی اکسز آر ال سی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل آی اکسز آر ال سی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول آی اکسز آر ال سی

برای ذخیره آی اکسز آر ال سی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از آی اکسز آر ال سی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری آی اکسز آر ال سی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی آی اکسز آر ال سی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری آی اکسز آر ال سی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه آی اکسز آر ال سی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت آی اکسز آر ال سی

قیمت آی اکسز آر ال سی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی آی اکسز آر ال سی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت آی اکسز آر ال سی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه آی اکسز آر ال سی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت آی اکسز آر ال سی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت آی اکسز آر ال سی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی آی اکسز آر ال سی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.
سوالات متداول

آی اکسز RLCچیست؟

آی اکسز آر ال سی با نماد RLC یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد.

بهترین کیف پول برای نگهداری RLC کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز RLC را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا RLC بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، RLC بخرید.

رمز ارزهای مشابه آی اکسز آر ال سی

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه آی اکسز آر ال سی دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023