خرید ارز دیجیتال هایپر سایکل | فروش ارز دیجیتال HyperCycle | قیمت لحظه‌ای HYPC

هایپر سایکل

HYPC - HyperCycle
0.71391تتر
2.006%

قیمت هایپر سایکل

35,552تومان
(7,692)

حجم معاملات هایپر سایکل

2,851,718,044تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
40,836تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
32,943تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره هایپر سایکل

از سال ۲۰۰۸ که وایت پیپر ارز دیجیتال بیت کوین به بازار ارزهای دیجیتال ارائه شد، انواع مختلفی از بلاک چین‌ها و شبکه‌های غیرمتمرکز به بازار معرفی شده و ساخته شدند. بعضی از این بلاک چین‌های تازه به بیت کوین شباهت داشتند و بعضی از آنها  سعی کردند تا امکانات و اکوسیستم آن را توسعه دهند. مفاهیم تازه‌ای مانند قراردادهای هوشمند، دائوها و شبکه‌های چندلایه‌ای معرفی شدند و امور مالی غیرمتمرکز یا دیفای توانست دنیای تازه‌ای را به روی کاربران بگشاید. پلتفرم هایپر سایکل یک پلتفرم تازه‌ است که می‌تواند قابلیت‌های تازه‌ای را به بلاک چین‌های موجود اضافه کند. این بلاک چین به گونه‌ای ساخته شده تا برای ترند تازه‌ تکنولوژی که هوش مصنوعی نام دارد کارایی داشته باشد و به عنوان یک لایه تازه، بلاک چین‌های مختلف را با هوش مصنوعی سازگار کند. در واقع پلتفرم ارز دیجیتال HyperCycle یک بلاک چین لایه صفر است که برای تراکنش‌های با سرعت بالا و ارزان طراحی شده است و می‌تواند از میکروسرویس‌ها پشتیبانی کند.

خرید هایپر سایکل

ارز دیجیتال هایپر سایکل یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید هایپر سایکل به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید هایپر سایکل خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید هایپر سایکل در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید هایپر سایکل خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه هایپر سایکل خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش هایپر سایکل

فروش هایپر سایکل در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش هایپر سایکل، مقدار هایپر سایکل مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش هایپر سایکل در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش هایپر سایکل در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل هایپر سایکل

خرید و فروش هایپر سایکل در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید هایپر سایکل خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل هایپر سایکل به تتر، نیاز نیست که ابتدا هایپر سایکل خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، هایپر سایکل خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل هایپر سایکل بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول هایپر سایکل

برای ذخیره هایپر سایکل، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از هایپر سایکل شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری هایپر سایکل مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی هایپر سایکل است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری هایپر سایکل نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه هایپر سایکل خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت هایپر سایکل

قیمت هایپر سایکل در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی هایپر سایکل تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت هایپر سایکل، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه هایپر سایکل قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت هایپر سایکل و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت هایپر سایکل را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی هایپر سایکل را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه هایپر سایکل

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه هایپر سایکل دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023