خرید هدرا HBAR - فروش Hedera Hashgraph | قیمت لحظه ای

هدرا هشگراف

HBAR - Hedera Hashgraph
0.0504تتر
2.136%

قیمت خرید هدرا هشگراف

قیمت فروش هدرا هشگراف

2,494.8تومان
2,469.6تومان
(14,469)

حجم معاملات هدرا هشگراف

164,167,465,180تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,583.9تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,489.85تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره هدرا هشگراف

هدرا هشگراف با نماد HBAR یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که مشابه با ارز دیجیتال بیت کوین یک شبکه پرداخت متن باز مبتنی بر بلاک چین است. هدرا هش گراف ،پروژه DLT (فناوری دفترکل توزیع شده) و نسخه نوآورانه ای از بلاک چین استاندارد بر اساس فناوری ای به اسم گراف جهت دار غیرمدور (DAG) می‌باشد. اساسا عملیات این پروژه نه از طریق زنجیره (همانند بلاک چین) بلکه از طریق گراف جهت دار غیرمدور ثبت می‌شود.

ارز دیجیتال هدرا هشگراف Hedera

 

ارز دیجیتال هدرا هشگراف که با نماد HBAR در بازار معامله می‌شود، یکی از پرکاربردترین پلتفرم‌های دیجیتالی در بازار ارزهای دیجیتال است. هدرا هشگراف، یک شبکه غیرمتمرکز محبوب و قدرتمند برای ایجاد اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز DApps است که امکانات مناسبی را در اختیار افراد و کسب و کارها قرار می‌دهد. پلتفرم Hedera  به گونه‌ای طراحی شده است که کارایی بالایی داشته باشد و محدودیت‌های پلتفرم‌های بلاک‌چینی دیگر مثل سرعت پایین و عدم ثبات را از بین ببرد.

توکن HBAR از طریق عرضه اولیه کوین ICO در ماه آگوست سال 2018 وارد بازار شد و یک سال بعد یعنی در ماه سپتامبر سال 2019، شبکه اصلی آن لانچ شد. در عرضه اولیه کوین  هدرا هشگراف، سرمایه‌گذاران امکان خرید توکن کاربردی شبکه را که با نماد HBAR در بازار معامله می‌شود را داشتند. این توکن دو کارکرد خاص دارد:

 

  1. از توکن HBAR برای پرداخت‌های شبکه و سرویس‌های آن استفاده می‌شود، سرویس‌هایی مانند قراردادهای هوشمند، ذخیره فایل‌ها و تراکنش‌هایی که روی شبکه اتفاق می‌افتند.
  2. از توکن HBAR برای بالا بردن امنیت شبکه استفاده می‌شود. هولدرهای توکن HBAR می‌توانند آن را استیک کنند و بابت مشارکت خود در شبکه سود کسب کنند.

 

ارز دیجیتال هدرا هشگراف، برخلاف بلاک‌چین‌های قدیمی مانند ارز دیجیتال بیت کوین از بلاک‌چین مخصوص به خود استفاده می‌کند. بلاک‌چین‌های اولیه مانند بیت کوین، از مکانیزم اجماع اثبات کار استفاده می‌کردند و بعد از آن مکانیزم اجماع اثبات سهام وارد کار شد که بهره‌وری بالاتری داشت.با این حال مکانیزم اجماع هدرا هشگراف، مختص به خود آن است و از ابتدا به صورت اختصاصی برای آن طراحی شده است. این بلاک‌چین و مکانیزم اجماع اختصاصی، امنیت بالایی را برای آن به ارمغان می‌آورد و شبکه را از حملات خرابکارانه دور نگه می‌دارد.

 

تاریخچه قیمت ارز دیجیتال هدرا هشگراف HBAR

 

ارز دیجیتال هدرا هشگراف Hedera  در ماه نوامبر سال 2019 با قیمت 0.031 دلار وارد بازار شد. هدرا کار خود را در بازار با روندی نزولی شروع کرد و یک ماه بعد به کف قیمتی خود در 0.01 دلار رسید. اما از همان زمان روند رو به رشدی را شروع کرد و در پیان سال 2021 توانست قله قیمتی خود را در 0.43 دلار لمس کند.

خرید هدرا هشگراف

ارز دیجیتال هدرا هشگراف یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید هدرا هشگراف به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید هدرا هشگراف خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید هدرا هشگراف در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید هدرا هشگراف خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه هدرا هشگراف خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش هدرا هشگراف

فروش هدرا هشگراف در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش هدرا هشگراف، مقدار هدرا هشگراف مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش هدرا هشگراف در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش هدرا هشگراف در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل هدرا هشگراف

خرید و فروش هدرا هشگراف در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید هدرا هشگراف خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل هدرا هشگراف به تتر، نیاز نیست که ابتدا هدرا هشگراف خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، هدرا هشگراف خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل هدرا هشگراف بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول هدرا هشگراف

برای ذخیره هدرا هشگراف، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از هدرا هشگراف شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری هدرا هشگراف مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی هدرا هشگراف است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری هدرا هشگراف نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه هدرا هشگراف خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت هدرا هشگراف

قیمت هدرا هشگراف در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی هدرا هشگراف تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت هدرا هشگراف، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه هدرا هشگراف قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت هدرا هشگراف و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت هدرا هشگراف را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی هدرا هشگراف را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.
سوالات متداول

هدرا هشگراف چیست؟

هدرا هشگراف با نماد HBAR یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که مشابه با ارز دیجیتال بیت کوین یک شبکه پرداخت متن باز مبتنی بر بلاک چین است.

بهترین کیف پول برای نگهداری HBAR کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز HBAR را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا HBAR بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، HBAR بخرید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

دریافت پاداش

به کلابینو بروید و با انجام فعالیت‌ها پاداش بگیرید

Gift

بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023