خرید ارز دیجیتال هری پاتر اوباما پک من اینو | فروش ارز دیجیتال XRP8

هری پاتر اوباما پک من اینو

XRP8 - HarryPotterObamaPacMan8Inu
0.0023تتر
14.815%

قیمت هری پاتر اوباما پک من اینو

152.03تومان
(8,635)

حجم معاملات هری پاتر اوباما پک من اینو

70,099,321تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
185.08تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
152.03تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره هری پاتر اوباما پک من اینو

ارز دیجیتال هری پاتر اوباما پک من اینو یک میم کوین ارز دیجیتال است که روی بلاک چین اتریوم قرار دارد. این میم کوین همانطور که از نام آن پیداست از شخصیت‌های زیادی الهام گرفته که هری پاتر، باراک اوباما رئیس جمهور سابق آمریکا و شخصیت کارتونی و بازی پک من از جمله آنهاست. این میم کوین با نماد XRP8 در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و در میانه سال ۲۰۲۳ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است. سقف عرضه این میم کوین نسبت به دیگر میم کوین‌های ارز دیجیتال بسیار پایین‌تر و در حدود ۱۰۰ میلیون کوین است. کامیونیتی این میم کوین می‌توانند با هولد کردن آن از مزایای زیادی بهره ببرند از قبیل دسترسی به کالکشن‌های ان اف تی اختصاصی و دیگر امکاناتی که در اکوسیستم میم کوین HarryPotterObamaPacMan8Inu وجود دارد.

خرید هری پاتر اوباما پک من اینو

ارز دیجیتال هری پاتر اوباما پک من اینو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید هری پاتر اوباما پک من اینو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید هری پاتر اوباما پک من اینو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید هری پاتر اوباما پک من اینو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید هری پاتر اوباما پک من اینو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه هری پاتر اوباما پک من اینو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش هری پاتر اوباما پک من اینو

فروش هری پاتر اوباما پک من اینو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش هری پاتر اوباما پک من اینو، مقدار هری پاتر اوباما پک من اینو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش هری پاتر اوباما پک من اینو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش هری پاتر اوباما پک من اینو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل هری پاتر اوباما پک من اینو

خرید و فروش هری پاتر اوباما پک من اینو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید هری پاتر اوباما پک من اینو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل هری پاتر اوباما پک من اینو به تتر، نیاز نیست که ابتدا هری پاتر اوباما پک من اینو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، هری پاتر اوباما پک من اینو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل هری پاتر اوباما پک من اینو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول هری پاتر اوباما پک من اینو

برای ذخیره هری پاتر اوباما پک من اینو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از هری پاتر اوباما پک من اینو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری هری پاتر اوباما پک من اینو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی هری پاتر اوباما پک من اینو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری هری پاتر اوباما پک من اینو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه هری پاتر اوباما پک من اینو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت هری پاتر اوباما پک من اینو

قیمت هری پاتر اوباما پک من اینو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی هری پاتر اوباما پک من اینو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت هری پاتر اوباما پک من اینو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه هری پاتر اوباما پک من اینو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت هری پاتر اوباما پک من اینو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت هری پاتر اوباما پک من اینو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی هری پاتر اوباما پک من اینو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه هری پاتر اوباما پک من اینو

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه هری پاتر اوباما پک من اینو دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023