خرید گنوسیس | فروش گنوسیس | قیمت گنوسیس و دیگر ارزهای دیجیتال در بیت برگ

گنوسیس

GNO - Gnosis
296.01تتر
1.61%

قیمت گنوسیس

17,168,580تومان
(27,868)

حجم معاملات گنوسیس

1,676,957,241تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
17,582,120تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
16,977,760تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره گنوسیس

ارز دیجیتال گنوسیس (جنوسیس) با نماد GNO رمز ارز بومی پلتفرم Gnosis است که روی شبکه اتریوم ساخته شده است. پلتفرم غیر متمرکز گنوسیس به کاربران اجازه می‌دهد در مورد هر نوع رویدادی، مثل تیم برنده یک مسابقه ورزشی یا برنده یک انتخابات گمانه‌زنی کنند و روی آنها شرط ببندند. به عبارت دیگر، گنوسیس یک شبکه غیر متمرکز ایجاد می‌کنند، رویدادها را قابل معامله می‌کند و به کاربران اجازه می‌دهد بر این اساس بازارهای دلخواه خود را خلق کنند. شبکه گنوسیس شامل ابزارهای پیش‌بینی بازار است. علاوه بر این، ‌گنوسیس یک صرافی غیر متمرکز و یک گاو صندوق دیجیتال برای کمک به مدیریت دارایی‌های دیجیتال ارائه می‌دهد.

ارز دیجیتال گنوسیس GNO

 

رمز ارز گنوسیس (جنوسیس) GNO یک ارز مبتنی بر شبکه اتریوم است که در سال ۲۰۱۸ وارد بازار شد. سیاست توکنومیک گنوسیس ضد تورمی است و سقف عرضه آن به ۳ میلیون توکن محدود شده است. از ارز دیجیتال GNO برای اجرای عملیات‌ها و نگهداری شبکه استفاده می‌شود. پاداش استیک ارز دیجیتال GNO به تعداد اعتبارسنج‌های فعال شبکه بستگی دارد. هولد کردن رمز ارز گنوسیس GNO به کاربران اجازه می‌دهد از قراردادهای هوشمند GNO استفاده کنند، روی شبکه تراکنش انجام دهند و در رای‌گیرهای حاکمیتی مشارکت کنند. تصمیمات حاکمیتی تحت مدیریت سازمان غیر متمرکز خودگردان گنوسیس دائو GnosisDAO اتخاذ می‌شوند.

 

تاریخچه قیمت ارز دیجیتال GNO

 

رمز ارز گنوسیس (جنوسیس) GNO در ماه می سال ۲۰۱۷ با قیمت ۷۸ دلار وارد بازار شد. ارز دیجیتال GNO ابتدا با بیش از ۳۰۰ درصد افزایش به قیمت ۳۳۸ دلار رسید. در روند صعودی بعدی که همزمان با بازار گاوی سال ۲۰۱۸ اتفاق افتاد، قیمت ارز دیجیتال GNO به سقف ۴۰۰ دلار افزایش یافت. رمز ارز GNO سپس با شیب تندی شروع به کاهش کرد و به زیر قیمت اولیه خود سقوط کرد. ارز دیجیتال GNO پس از دو سال معامله زیر قیمت اولیه، در ابتدای سال ۲۰۲۱ شروع به افزایش کرد تا در ۱۶ نوامبر ۲۰۲۱ به قیمت ۱۰۸۸ رسید که بالاترین قیمت ثبت شده برای آن است.  

خرید گنوسیس

ارز دیجیتال گنوسیس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید گنوسیس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید گنوسیس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید گنوسیس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید گنوسیس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه گنوسیس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش گنوسیس

فروش گنوسیس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش گنوسیس، مقدار گنوسیس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش گنوسیس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش گنوسیس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل گنوسیس

خرید و فروش گنوسیس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید گنوسیس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل گنوسیس به تتر، نیاز نیست که ابتدا گنوسیس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، گنوسیس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل گنوسیس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول گنوسیس

برای ذخیره گنوسیس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از گنوسیس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری گنوسیس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی گنوسیس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری گنوسیس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه گنوسیس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت گنوسیس

قیمت گنوسیس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی گنوسیس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت گنوسیس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه گنوسیس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت گنوسیس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت گنوسیس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی گنوسیس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.
سوالات متداول

بهترین کیف پول برای نگهداری GNO کدام است؟ 

از بین کیف پول هایی که ارز GNO را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

بهترین کیف پول برای نگهداری GNO کدام است؟ از کجا GNO بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، GNO بخرید.

رمز ارزهای مشابه گنوسیس

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه گنوسیس دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023