خرید ارزان جنوپتس GENE | فروش سریع Genopets به همراه قیمت لحظه‌ای

جنوپتس

GENE - Genopets
0.2875تتر
6.68%

قیمت جنوپتس

18,543تومان
(23,711)

حجم معاملات جنوپتس

169,718,521تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
20,291تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
18,266تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره جنوپتس

ارز دیجیتال GENE توکن بومی بازی جنوپتس است که روی شبکه سولانا (SOL) ساخته شده است. جنوپتس اولین گیم مبتنی بر NFT است که از مدل «حرکت کن تا جایزه بگیری» برای درآمدزایی استفاده می‌کند. مزیت قابل توجه جنوپتس این است که می‌توان آن را به صورت رایگان بازی کرد، در نتیجه امکان جذب طیف وسیعی از مخاطبان را فراهم می‌کند. این بازی داده‌های مربوط به تعداد گام‌های کاربران را از گوشی‌های موبایل آنها می‌گیرد و آن را با مکانیسم «بازی کن تا جایزه بگیری» ترکیب می‌کند تا به بازیکنان اجازه دهد در مقابل راه رفتن در دنیای واقعی ارز دیجیتال gene را پاداش بگیرند. در این بازی، گیمرها می‌توانند با فروش پت‌های خود (که جنوپت نامیده می‌شوند)، فروش آیتم‌های دیگر مثل کریستال‌ها و فعالیت روزانه کسب درآمد کنند. در بازی جنوپتس، توکن جین gene هم نقش ارز کاربردی را بازی می کند و هم نقش ارز حاکمیتی را دارد. هولدرهای آن می‌توانند در رای‌گیری‌ها در مورد ویژگی‌های جدید بازی مشارکت کنند، دسترسی VIP به محتوای بازی جدید داشته باشند و ارز دیجیتال gene را استیک کنند. مجموع عرضه gene صد میلیون توکن است. قیمت خرید و فروش gene در زمان ورود به بازار ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۱ حدودا ۱۵.۳۴ دلار بود.

خرید جنوپتس

ارز دیجیتال جنوپتس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید جنوپتس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید جنوپتس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید جنوپتس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید جنوپتس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه جنوپتس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش جنوپتس

فروش جنوپتس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش جنوپتس، مقدار جنوپتس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش جنوپتس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش جنوپتس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل جنوپتس

خرید و فروش جنوپتس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید جنوپتس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل جنوپتس به تتر، نیاز نیست که ابتدا جنوپتس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، جنوپتس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل جنوپتس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول جنوپتس

برای ذخیره جنوپتس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از جنوپتس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری جنوپتس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی جنوپتس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری جنوپتس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه جنوپتس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت جنوپتس

قیمت جنوپتس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی جنوپتس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت جنوپتس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه جنوپتس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت جنوپتس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت جنوپتس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی جنوپتس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023