خرید و نگهداری رایگان FUND | قیمت لحظه‌ای و فروش سریع ارز دیجیتال فاند FUND

فاند

FUND - FUND
0.2082تتر
8.1%

قیمت فاند

10,368تومان
(16,602)

حجم معاملات فاند

473,756,931تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
11,444تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
8,924.16تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره فاند

یونیفیکیشن یک پلتفرم ارز دیجیتال است که برای کسب و کارها به وجود آمده است و تکنولوژی تازه‌ای را به بازار معرفی کرده است. این پروژه دیجیتالی قصد داشته نیازهای بازار را برآورده کند و ابزارهایی را برای کاربران و توسعه‌دهندگان ارائه کند که برای توسعه اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز و فضای وب ۳ مناسب باشند. جعبه ابزار پلتفرم ارز دیجیتال یونیفیکیشن از دو شاخه اصلی تشکیل شده است که در حال رشد و توسعه هستند. اولین شاخه آن محصولات بلاک چینی برای کسب و کار هستند که به شرکت‌های سنتی امکان می‌دهد تا وارد اقتصاد وب ۳ شوند. دیگری جعبه ابزار اوپن سورس آن است که به اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز امکان می‌دهد تا روی شبکه اتریوم و شبکه‌هایی که با ماشین مجازی اتریوم سازگار هستند، توسعه پیدا کنند. محصولات این پلتفرم برای غیرمتمرکزسازی، استقرار سریع، سرویس‌های مولتی چین و سیستم‌های پرداختی وب ۳ ایجاد شده اند. توکن بومی این پلتفرم با نماد FUND در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و یک توکن اتریومی است. این توکن دارای سقف عرضه ۱۲۰ میلیون عددی است.

خرید فاند

ارز دیجیتال فاند یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید فاند به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید فاند خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید فاند در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید فاند خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه فاند خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش فاند

فروش فاند در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش فاند، مقدار فاند مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش فاند در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش فاند در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل فاند

خرید و فروش فاند در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید فاند خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل فاند به تتر، نیاز نیست که ابتدا فاند خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، فاند خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل فاند بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول فاند

برای ذخیره فاند، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از فاند شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری فاند مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی فاند است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری فاند نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه فاند خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت فاند

قیمت فاند در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی فاند تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت فاند، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه فاند قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت فاند و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت فاند را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی فاند را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023