نگهداری و خرید ارز دیجیتال EXFI | فروش و قیمت فلیر فایننس Flare Finance

فلیر فایننس

EXFI - Flare Finance
0.05702تتر
0.45%

قیمت فلیر فایننس

3,369.882تومان
(25,182)

حجم معاملات فلیر فایننس

3,208,386,589تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3,414.798تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3,319.647تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره فلیر فایننس

ارز دیجیتال EXFI توکن بومی پلتفرمی به نام Experimental Finance است که توسط فلیر فایننس (SGB) روی شبکه سانگ برد کاناری ساخته شده است. فلیر فایننس که اخیرا به انوسیس Ēnosys تغییر نام داده است مجموعه‌ای از محصولات مالی را به سازمان‌ها و خرده‌فروشی‌ها ارائه می‌کند. کاربران و سازمان‌ها می‌توانند از محصولات فلر فایننس استفاده کنند بدون اینکه مجبور باشند کنترل پول خود را به یک نهاد ثالث بسپارند. اکسپریمنتال فایننس exfi نیز مجموعه‌ای از محصولات مالی است که به توسعه‌دهندگان و کاربران اجازه می‌دهد در فضای دیفای (خدمات مالی غیر متمرکز) آزمایش کنند، یاد بگیرند و تجربه کسب کنند. از ارز دیجیتال EXFI برای کاربردهای مختلفی از جمله کارمزد و کشت سود در اکسپریمنتال فایننس استفاده خواهد شد. سقف عرضه رمز ارز exfi به ۱۱۰ میلیون توکن محدود شده است. قیمت خرید و فروش ارز دیجیتال exfi در زمان وورد به بازار در سال ۲۰۲۲ حدودا ۱۱.۰۷ دلار بود.

خرید فلیر فایننس

ارز دیجیتال فلیر فایننس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید فلیر فایننس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید فلیر فایننس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید فلیر فایننس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید فلیر فایننس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه فلیر فایننس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش فلیر فایننس

فروش فلیر فایننس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش فلیر فایننس، مقدار فلیر فایننس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش فلیر فایننس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش فلیر فایننس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل فلیر فایننس

خرید و فروش فلیر فایننس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید فلیر فایننس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل فلیر فایننس به تتر، نیاز نیست که ابتدا فلیر فایننس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، فلیر فایننس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل فلیر فایننس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول فلیر فایننس

برای ذخیره فلیر فایننس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از فلیر فایننس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری فلیر فایننس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی فلیر فایننس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری فلیر فایننس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه فلیر فایننس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت فلیر فایننس

قیمت فلیر فایننس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی فلیر فایننس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت فلیر فایننس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه فلیر فایننس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت فلیر فایننس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت فلیر فایننس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی فلیر فایننس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023