خرید ارز دیجیتال سانگ برد | فروش Songbird | قیمت لحظه‌ای SGB

سانگ برد

SGB - Songbird
0.008448تتر
1.76%

قیمت سانگ برد

485.76تومان
(27,754)

حجم معاملات سانگ برد

5,017,988,188تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
499.675تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
472.9375تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره سانگ برد

سانگ برد یک canary network برای بلاک چین Flare است. بلاک چین فلیر برای یک ارتباط سراسری و جهانی ساخته شده است. بلاک چین Flare دارای تعامل پذیری بالایی با دیگر بلاک چین‌های ارز دیجیتال است. این بلاک چین امکان بریجینگ بهتری را فراهم می‌کند و کاملا با داده‌های وب ۲ امکان سازگاری دارد. شبکه ارز دیجیتال Songbird به بلاک چین فلیر اجازه می‌دهد تا برای داده‌های بیرونی به اجماع برسد و از داده‌های درون زنجیره و بیرون از زنجیره استفاده کند. پروتکل Songbird مشکل اوراکل را برای بلاک چین Flare حل می‌کند و امکانات تازه و موارد استفاده زیادی را برای آن فراهم می‌سازد. پروتکل سانگ برد به صورت سریع، غیرمتمرکز و کاملا بیمه شده بین زنجیره‌های مختلف بریج ایجاد می‌کند و قراردادهای هوشمند را به هم متصل می‌سازد، در نتیجه نقدینگی در شبکه‌های مختلف به هم متصل می‌شوند و از چندپارگی آنها جلوگیری می‌شود. توکن بومی شبکه سانگ برد، SGB  است که در ماه سپتامبر سال ۲۰۲۱ با قیمت ۰.۳۲ دلار وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است.

خرید سانگ برد

ارز دیجیتال سانگ برد یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید سانگ برد به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید سانگ برد خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید سانگ برد در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید سانگ برد خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه سانگ برد خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش سانگ برد

فروش سانگ برد در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش سانگ برد، مقدار سانگ برد مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش سانگ برد در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش سانگ برد در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل سانگ برد

خرید و فروش سانگ برد در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید سانگ برد خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل سانگ برد به تتر، نیاز نیست که ابتدا سانگ برد خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، سانگ برد خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل سانگ برد بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول سانگ برد

برای ذخیره سانگ برد، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از سانگ برد شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری سانگ برد مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی سانگ برد است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری سانگ برد نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه سانگ برد خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت سانگ برد

قیمت سانگ برد در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی سانگ برد تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت سانگ برد، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه سانگ برد قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت سانگ برد و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت سانگ برد را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی سانگ برد را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023