خرید Filecash | قیمت ارز دیجیتال FIC | فروش فایل کش

فایل کش

FIC - Filecash
0.0028تتر
4.908%

قیمت خرید فایل کش

قیمت فروش فایل کش

145.32تومان
143.92تومان
(4,950)

حجم معاملات فایل کش

2,591,487,416تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
173.7612تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
135.1476تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره فایل کش

FIC با نماد FIC یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید فایل کش

ارز دیجیتال فایل کش یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید فایل کش به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید فایل کش خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید فایل کش در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید فایل کش خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه فایل کش خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش فایل کش

فروش فایل کش در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش فایل کش، مقدار فایل کش مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش فایل کش در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش فایل کش در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل فایل کش

خرید و فروش فایل کش در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید فایل کش خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل فایل کش به تتر، نیاز نیست که ابتدا فایل کش خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، فایل کش خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل فایل کش بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول فایل کش

برای ذخیره فایل کش، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از فایل کش شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری فایل کش مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی فایل کش است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری فایل کش نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه فایل کش خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت فایل کش

قیمت فایل کش در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی فایل کش تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت فایل کش، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه فایل کش قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت فایل کش و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت فایل کش را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی فایل کش را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023