فروش و خرید IQ | قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال اوری پدیا IQ

اوری پدیا

IQ - Everipedia
0.00572تتر
1.887%

قیمت اوری پدیا

290.576تومان
(15,171)

حجم معاملات اوری پدیا

3,347,226,932تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
318.516تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
276.86تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اوری پدیا

اوری پدیا با نماد IQ ارز دیجیتال یک دانشنامه مبتنی بر بلاک چین است که به همه اجازه می‌دهد در شکل‌گیری آن مشارکت کند. هدف پروتکل غیرمتمرکز کردن اطلاعات به طور کامل است. این پلتفرم از نظر عملکرد کاملاً مشابه ویکی پدیا است، با این تفاوت که روی بلاک چین ایاس (EOS) اجرا می‌شود. اوری پدیا قصد دارد مدل ویکی‌پدیا را با ارائه مشوق پولی به تامین‌کنندگان اطلاعات بهبود بخشد و در عین حال فهرست متنوع‌تری از محتوا را ارائه کند. در این سیستم، به جای اینکه جریان اطلاعات در اینترنت توسط یک نهاد متمرکز کنترل شود، مشارکت‌کنندگانی که توکن IQ را دارند، می‌توانند مادامی که منابع معتبری ارائه کرده باشند، در مورد هر چیزی مقاله ایجاد کنند. اوری پدیا تعدادی اپلیکیشن غیر متمرکز مبتنی بر بلاک چین را برای دستیابی به هدف خود در خنثی کردن تمرکز در بخش اطلاعات ایجاد کرده است. برخی از محصولات شناخته شده این پروتکل عبارتند از: دایره‌المعارف Everipedia که یک دانشنامه مبتنی بر بلاک چین است، PredIQt که یک بازار پیش‌بینی و بازارساز خودکار است، HiIQ که برای استیک ارزهای دیجتال ایجاد شده است و Everipedia OraQles که یک اوراکل روی بلاک چین است. از ارز دیجیتال IQ برای پاداش دادن به مشارکت‌کنندگان در شبکه، مشارکت در تصمیمات حاکمیتی و استیک استفاده می‌شود. مجموع عرضه اوری پدیا IQ بیست و یک میلیارد توکن است.

 

 

خرید اوری پدیا

ارز دیجیتال اوری پدیا یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اوری پدیا به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اوری پدیا خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اوری پدیا در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اوری پدیا خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اوری پدیا خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اوری پدیا

فروش اوری پدیا در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اوری پدیا، مقدار اوری پدیا مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اوری پدیا در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اوری پدیا در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اوری پدیا

خرید و فروش اوری پدیا در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اوری پدیا خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اوری پدیا به تتر، نیاز نیست که ابتدا اوری پدیا خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اوری پدیا خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اوری پدیا بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اوری پدیا

برای ذخیره اوری پدیا، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اوری پدیا شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اوری پدیا مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اوری پدیا است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اوری پدیا نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اوری پدیا خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اوری پدیا

قیمت اوری پدیا در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اوری پدیا تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اوری پدیا، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اوری پدیا قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اوری پدیا و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اوری پدیا را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اوری پدیا را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023