خرید و فروش ارز دیجیتال DFX Finance | قیمت لحظه‌ای DFX

دی اف ایکس فایننس

DFX - DFX Finance
0.074تتر
17.834%

قیمت خرید دی اف ایکس فایننس

قیمت فروش دی اف ایکس فایننس

3,811تومان
3,774تومان
(5,389)

حجم معاملات دی اف ایکس فایننس

29,853,738,437تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
4,315.7تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3,208.45تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره دی اف ایکس فایننس

DFX با نماد DFX یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید دی اف ایکس فایننس

ارز دیجیتال دی اف ایکس فایننس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید دی اف ایکس فایننس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید دی اف ایکس فایننس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید دی اف ایکس فایننس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید دی اف ایکس فایننس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه دی اف ایکس فایننس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش دی اف ایکس فایننس

فروش دی اف ایکس فایننس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش دی اف ایکس فایننس، مقدار دی اف ایکس فایننس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش دی اف ایکس فایننس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش دی اف ایکس فایننس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل دی اف ایکس فایننس

خرید و فروش دی اف ایکس فایننس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید دی اف ایکس فایننس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل دی اف ایکس فایننس به تتر، نیاز نیست که ابتدا دی اف ایکس فایننس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، دی اف ایکس فایننس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل دی اف ایکس فایننس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول دی اف ایکس فایننس

برای ذخیره دی اف ایکس فایننس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از دی اف ایکس فایننس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری دی اف ایکس فایننس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی دی اف ایکس فایننس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری دی اف ایکس فایننس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه دی اف ایکس فایننس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت دی اف ایکس فایننس

قیمت دی اف ایکس فایننس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی دی اف ایکس فایننس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت دی اف ایکس فایننس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه دی اف ایکس فایننس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت دی اف ایکس فایننس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت دی اف ایکس فایننس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی دی اف ایکس فایننس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023