خرید و فروش ارز دیجیتال Darwinia Commitment Token	| قیمت لحظه‌ای KTON

داروینیا کامیتمنت توکن

KTON - Darwinia Commitment Token
3.4834تتر
0.404%

قیمت خرید داروینیا کامیتمنت توکن

قیمت فروش داروینیا کامیتمنت توکن

173,124تومان
171,383تومان
(10,992)

حجم معاملات داروینیا کامیتمنت توکن

812,561,149تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
177,578تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
170,187تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره داروینیا کامیتمنت توکن

ارز دیجیتال Darwinia Commitment Token با نماد KTON توکنی است که به عنوان گواهی تعهد به ارز دیجیتال رینگ RING (توکن بومی پروژه Darwinia Network) عمل می‌کند. داروینیا نتورک یک پل (بریج) بین شبکه‌ای است که تعامل بین بلاک چین‌های مختلف را امکان‌پذیر می‌کند. این بریج روی مبادله، تراکنش و انتقال دارایی‌ بین شبکه‌های مختلف متمرکز است و به اپلیکیشن‌های مختلف اجازه می‌دهد از یک اپ تک زنجیره‌ای به اپ چندزنجیره‌ای تبدیل شوند. هولدرهای ارز دیجیتال رینگ (RING) می‌توانند این رمز ارز را برای ۳ تا ۳۶ ماه استیک کنند و ارز دیجیتال kton را به عنوان پاداش این کار دریافت کنند. خود رمز ارز kton را نیز می‌توان استیک کرد و در مقابل پاداش گرفت. علاوه بر این،‌ استیک ارز دیجیتال Kton به هولدرها حق رای می‌دهد؛ آنها می‌توانند در تصمیم‌گیری در مورد تغییرات و برنامه‌های داروینیا نتورک شرکت کنند.  قیمت خرید و فروش ارز kton در زمان ورود به بازار در سال ۲۰۲۰ حدودا ۹۰.۳۴ دلار بود. رمز ارز کتون بر اساس استاندارد شبکه اتریوم ساخته شده است و محدودیت عرضه ندارد.

خرید داروینیا کامیتمنت توکن

ارز دیجیتال داروینیا کامیتمنت توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید داروینیا کامیتمنت توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید داروینیا کامیتمنت توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید داروینیا کامیتمنت توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید داروینیا کامیتمنت توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه داروینیا کامیتمنت توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش داروینیا کامیتمنت توکن

فروش داروینیا کامیتمنت توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش داروینیا کامیتمنت توکن، مقدار داروینیا کامیتمنت توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش داروینیا کامیتمنت توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش داروینیا کامیتمنت توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل داروینیا کامیتمنت توکن

خرید و فروش داروینیا کامیتمنت توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید داروینیا کامیتمنت توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل داروینیا کامیتمنت توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا داروینیا کامیتمنت توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، داروینیا کامیتمنت توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل داروینیا کامیتمنت توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول داروینیا کامیتمنت توکن

برای ذخیره داروینیا کامیتمنت توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از داروینیا کامیتمنت توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری داروینیا کامیتمنت توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی داروینیا کامیتمنت توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری داروینیا کامیتمنت توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه داروینیا کامیتمنت توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت داروینیا کامیتمنت توکن

قیمت داروینیا کامیتمنت توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی داروینیا کامیتمنت توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت داروینیا کامیتمنت توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه داروینیا کامیتمنت توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت داروینیا کامیتمنت توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت داروینیا کامیتمنت توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی داروینیا کامیتمنت توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

دریافت پاداش

به کلابینو بروید و با انجام فعالیت‌ها پاداش بگیرید

Gift

بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023