قیمت لحظه‌ای RING | خرید داروینیا نتورک | فروش Darwinia Network

داروینیا نتورک

RING - Darwinia Network
0.00409تتر
3.64%

قیمت داروینیا نتورک

260.124تومان
(23,353)

حجم معاملات داروینیا نتورک

1,039,385,700تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
260.6964تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
249.8208تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره داروینیا نتورک

ارز دیجیتال داروینیا با نماد RING رمز ارز یک پل بین بلاک چینی است که تراکنش و انتقال دارایی‌ بین بلاک چین‌های مختلف را امکان‌پذیر می‌کند. پروژه Darwinia شامل یک بازی متاورسی به نام Metaverse Evolution Land است که قابلیت‌های دیفای و NFTها را یکجا جمع می‌کند. در واقع، هنگام ساخت داروینیا ایده اولیه ارائه یک پل بلاک چینی برای بازی اولوشن بود، اما بعداً به یک زیرساخت عمومی غیرمتمرکز تبدیل شد. متاورس اولوشن لند ۲۶ قاره خواهد داشت که هر کدام در بلاک چین عمومی متفاوتی مستقر هستند. کاربران می‌توانند از این بازی کسب درآمد کنند و از معاملات بین بلاک چینی، نبردها و معماری این متاورس لذت ببرند. همچنین، متاورس اولوشن شامل NFTهایی است که می‌توانند در چندین بلاک چین مورد استفاده قرار گیرند. بیش از ده بلاک چین از جمله پالیگان (Matic) با خرید زمین در این متاورس شروع به ساخت جوامعی برای کاربران خود کرده‌اند. ارز دیجیتال RING توکن بومی و دارایی اصلی بازی Metaverse Evolution Land است؛ کاربران از RING برای شرکت در مزایده و خرید NFT زمین‌های این متاورس استفاده می‌کنند. ارز دیجیتال RING رمز ارزی است که بر اساس استاندارد شبکه اتریوم ساخته شده است. مجموع عرضه RING به ده میلیارد توکن محدود شده است.

خرید داروینیا نتورک

ارز دیجیتال داروینیا نتورک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید داروینیا نتورک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید داروینیا نتورک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید داروینیا نتورک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید داروینیا نتورک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه داروینیا نتورک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش داروینیا نتورک

فروش داروینیا نتورک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش داروینیا نتورک، مقدار داروینیا نتورک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش داروینیا نتورک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش داروینیا نتورک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل داروینیا نتورک

خرید و فروش داروینیا نتورک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید داروینیا نتورک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل داروینیا نتورک به تتر، نیاز نیست که ابتدا داروینیا نتورک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، داروینیا نتورک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل داروینیا نتورک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول داروینیا نتورک

برای ذخیره داروینیا نتورک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از داروینیا نتورک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری داروینیا نتورک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی داروینیا نتورک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری داروینیا نتورک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه داروینیا نتورک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت داروینیا نتورک

قیمت داروینیا نتورک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی داروینیا نتورک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت داروینیا نتورک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه داروینیا نتورک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت داروینیا نتورک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت داروینیا نتورک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی داروینیا نتورک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه داروینیا نتورک

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه داروینیا نتورک دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023