خرید ارز دیجیتال کرای او وار | فروش ارز دیجیتال CRYOWAR | قیمت لحظه‌ای CWAR

کرای او وار

CWAR - Cryowar
0.008127تتر
4.21%

قیمت کرای او وار

459.9882تومان
(29,275)

حجم معاملات کرای او وار

908,388,059تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
462.139تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
439.499تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کرای او وار

کرای او وار یک بازی ان اف تی چند نفره است و روی بلاک چین سولانا قرار دارد. این بازی در دوران قرون وسطی می‌گذرد و کاربران در یک فضای جذاب و واقعی به مبارزه با دیگران می‌پردازند. بازیکنان باید در مبارزات خود به دنبال منابع و زمین‌های تازه بگردند و آنها را تصاحب کنند. هر بازیکنی می‌توانند قلمرو خود را گسترش دهد و پاداش بگیرد و قوی‌ترین آنها به رهبر تبدیل می‌شود. بازی بلاک چینی CRYOWAR قصد دارد یک محیط بازی پایدار و در حال توسعه به وجود بیاورد که همیشه در حال گسترش و اضافه کردن امکانات جدید است. در این محیط بازی جذاب، هیچ محدودیتی برای کاربران و توسعه‌دهندگان وجود ندارد و آنها می‌توانند بدون مرز به توسعه فضای بازی در پلتفرم محبوب خود بپردازند. توکن بومی بازی کرای او وار با نماد CWAR در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. این توکن دارای محدودیت عرضه یک میلیارد عددی است و در ماه اکتبر سال ۲۰۲۱ از طریق غرضه اولیه وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است. توکن CWAR یک توکن ضد تورمی است و برای محدودیت و کنترل عرضه از توکن سوزی استفاده می‌کند.

خرید کرای او وار

ارز دیجیتال کرای او وار یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کرای او وار به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کرای او وار خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کرای او وار در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کرای او وار خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کرای او وار خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کرای او وار

فروش کرای او وار در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کرای او وار، مقدار کرای او وار مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کرای او وار در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کرای او وار در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کرای او وار

خرید و فروش کرای او وار در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کرای او وار خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کرای او وار به تتر، نیاز نیست که ابتدا کرای او وار خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کرای او وار خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کرای او وار بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کرای او وار

برای ذخیره کرای او وار، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کرای او وار شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کرای او وار مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کرای او وار است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کرای او وار نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کرای او وار خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کرای او وار

قیمت کرای او وار در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کرای او وار تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کرای او وار، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کرای او وار قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کرای او وار و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کرای او وار را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کرای او وار را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه کرای او وار

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه کرای او وار دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023