خرید ارز دیجیتال کریزی پپه | فروش ارز دیجیتال Crazy pepe | قیمت لحظه‌ای پپه دیوانه

کریزی پپه

CRAZYPEPE - Crazy pepe
0تتر
5.744%

قیمت کریزی پپه

0.000059تومان
(11,980)

حجم معاملات کریزی پپه

1,645,663,395تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000083تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000053تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کریزی پپه

بعد از میم کوین‌های با تم سگ‌های بامزه، حالا نوبت میم پپه است که کل دنیای ارزهای دیجیتال را پر کند. اولین میم کوینی که با تم پپه به وجود آمد با همین نام وارد بازار شد و توانست رشد و محبوبیت زیادی را تجربه کند. میم کوین کریزی پپه نیز با همین تم و در کنار پپه اصلی به وجود آمده و می‌خواهد رشدی مانند آن را تجربه کند. سقف عرضه ارز دیجیتال Crazy pepe پانصد هزار میلیارد عدد است. خریداران این میم کوین هیچ تکسی را پرداخت نمی‌کنند. توکنومیک ارز دیجیتال کریزی پپه به شکل زیر است:

  • ۲ درصد از عرضه به شرکا ایردراپ می‌شود
  • ۲۰ درصد از عرضه توکن‌ها به هولدرهای آن ایردراپ می‌شود
  • ۴ درصد برای لیستینگ این میم کوین در آینده نگهداری شده است
  • بقیه عرضه نیز بعد از به تعادل رسیدن عرضه و تقاضا سوزانده خواهد شد

خرید کریزی پپه

ارز دیجیتال کریزی پپه یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کریزی پپه به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کریزی پپه خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کریزی پپه در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کریزی پپه خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کریزی پپه خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کریزی پپه

فروش کریزی پپه در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کریزی پپه، مقدار کریزی پپه مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کریزی پپه در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کریزی پپه در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کریزی پپه

خرید و فروش کریزی پپه در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کریزی پپه خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کریزی پپه به تتر، نیاز نیست که ابتدا کریزی پپه خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کریزی پپه خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کریزی پپه بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کریزی پپه

برای ذخیره کریزی پپه، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کریزی پپه شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کریزی پپه مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کریزی پپه است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کریزی پپه نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کریزی پپه خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کریزی پپه

قیمت کریزی پپه در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کریزی پپه تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کریزی پپه، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کریزی پپه قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کریزی پپه و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کریزی پپه را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کریزی پپه را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه کریزی پپه

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه کریزی پپه دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023