قیمت لحظه‌ای و خرید CORE | فروش سریع ارز دیجیتال کور CORE

کور

CORE - CORE
0.4988تتر
2.196%

قیمت کور

24,940تومان
(15,812)

حجم معاملات کور

304,015,731,177تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
26,525تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
24,650تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کور

ارز دیجیتال کور دارای یک بلاک چین لایه اول است که با ماشین مجازی اتریوم سازگار است. به همین دلیل توسعه‌دهندگان می‌توانند روی این شبکه اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز و قراردادهای هوشمند ایجاد کنند. شبکه ارز دیجیتال Core از مکانیزم اجماع ساتوشی پلاس استفاده می‌کند که ترکیبی از مکانیزم اثبات سهام و مکانیزم اثبات کار است. توسعه دهندگان پلتفرم Core قصد دارند یک زیرساخت برای اپلیکیشن‌ها و اکوسیستم وب ۳ ایجاد کنند و ایده‌های تازه‌ای برای حل معضل سه گانه بلاک چین دارند. شبکه اصلی ارز دیجیتال Core در ماه ژانویه سال ۲۰۲۳ وارد بازار ارزهای دیجیتال شد. توکن بومی این پلتفرم با نماد CORE معامله می‌شود و دارای محدودیت عرضه ۲ میلیارد و صد میلیون توکنی است. شبکه ارز دیجیتال Core توسط دائوی آن کنترل می‌شود و توسعه پلتفرم از طریق آن اتفاق می‌افتد. دائو‌ها یا سازمان‌های خودگردان غیرمتمرکز، به سازمان‌هایی گفته می‌شود که توسط اعضای خود کنترل می‌شوند و هیچ نهاد مرکزی بر آنها سلطه ندارد.

خرید کور

ارز دیجیتال کور یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کور به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کور خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کور در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کور خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کور خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کور

فروش کور در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کور، مقدار کور مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کور در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کور در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کور

خرید و فروش کور در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کور خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کور به تتر، نیاز نیست که ابتدا کور خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کور خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کور بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کور

برای ذخیره کور، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کور شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کور مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کور است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کور نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کور خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کور

قیمت کور در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کور تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کور، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کور قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کور و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کور را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کور را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه کور

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه کور دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023