خرید ارز دیجیتال Constellation | فروش ارز دیجیتال کانستلیشن | قیمت لحظه‌ای DAG

کانستلیشن

DAG - Constellation
0.03321تتر
6.75%

قیمت کانستلیشن

1,899.612تومان
(18,659)

حجم معاملات کانستلیشن

125,958,282,042تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,908.764تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,741.168تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کانستلیشن

کانستلیشن یک پروتکل غیرمتمرکز است که از معماری گراف غیرمدور جهت‌دار در مکانیزم اجماع خود استفاده می‌کند تا مقیاس‌پذیری بی نهایت داشته باشد. این پروتکل از پروتکل‌های DAG استفاده می‌کند تا قراردادهای هوشمند را توسعه‌ دهد و بلاک چین را به سطح تازه‌ای منتقل کند. شرکت Constellation در سال ۲۰۱۷ لانچ شده است و تیم توسعه‌دهنده آن سعی داشتند تا تعاریف تازه‌ای برای مقیاس‌پذیری و غیرمتمرکزسازی ارائه دهند. هدف اصلی این پلتفرم، پردازش کردن داده‌های بزرگ با بالاترین مقیاس‌پذیری و کارمزد پایین تراکنش‌هاست. قراردادهای هوشمند در بلاک چین کانستلیشن مانند ماشین مجازی اتریوم عمل می‌کند، اما منطق حاکم بر آن پیچیده‌تر از اتریوم است. توکن بومی این پلتفرم با نماد DAG در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و در ماه ژوئن سال ۲۰۱۸ آی سی او شده است. این توکن با استاندارد ERC-20 اتریوم ایجاد شده است و برای حاکمیت و پاداش دادن به نودها در پلتفرم مورد استفاده قرار می‌گیرد. این پلتفرم کیف پول خود را نیز با نام مولی وارد بازار کرده است.

خرید کانستلیشن

ارز دیجیتال کانستلیشن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کانستلیشن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کانستلیشن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کانستلیشن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کانستلیشن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کانستلیشن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کانستلیشن

فروش کانستلیشن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کانستلیشن، مقدار کانستلیشن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کانستلیشن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کانستلیشن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کانستلیشن

خرید و فروش کانستلیشن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کانستلیشن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کانستلیشن به تتر، نیاز نیست که ابتدا کانستلیشن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کانستلیشن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کانستلیشن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کانستلیشن

برای ذخیره کانستلیشن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کانستلیشن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کانستلیشن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کانستلیشن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کانستلیشن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کانستلیشن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کانستلیشن

قیمت کانستلیشن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کانستلیشن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کانستلیشن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کانستلیشن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کانستلیشن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کانستلیشن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کانستلیشن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه کانستلیشن

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه کانستلیشن دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023