خرید ارز دیجیتال Cetus Protocol | فروش ارز دیجیتال ستوس پروتکل | قیمت لحظه‌ای CETUS

ستوس پروتکل

CETUS - Cetus Protocol
0.09823تتر
1.39%

قیمت ستوس پروتکل

5,530.349تومان
(15,748)

حجم معاملات ستوس پروتکل

7,228,956,758تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
5,857.452تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
5,444.21تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ستوس پروتکل

ستوس پروتکل یک صرافی غیرمتمرکز و یک پروتکل نقدینگی ارز دیجیتال است. این پلتفرم روی بلاک چین اپتوس و سویی ایجاد شده است و قصد دارد با فراهم کردن نقدینگی لازم برای کاربران، معاملاتی پرسرعت و دقیق را برای آنها فراهم کند. Cetus Protocol می‌خواهد بهترین تجربه را برای تریدرها ایجاد کند تا به صورت بهینه و با قیمت‌هایی دقیق و بدون تغییر معامله کنند و ابزارهای معاملاتی بسیاری در اختیار داشته باشند. کاربران می‌توانند با استفاده از این ابزارها، پلتفرم Cetus Protocol را برای خود شخصی‌سازی کرده و از آن استفاده کنند. ستوس پروتکل سعی داشته تا امکانات خود را به صرافی‌های متمرکز نزدیک کنند و کاربران بتوانند انواع استراتژی‌های پیچیده معاملاتی را اجرا کنند. توکن بومی این پلتفرم با نماد CETUS معامله می‌شود و نقش مهمی در اکوسیستم آن دارد. این توکن در ماه می سال ۲۰۲۳ وارد صرافی‌های ارزهای دیجیتال شده است و سقف عرضه آن یک میلیارد توکن است.

خرید ستوس پروتکل

ارز دیجیتال ستوس پروتکل یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ستوس پروتکل به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ستوس پروتکل خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ستوس پروتکل در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ستوس پروتکل خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ستوس پروتکل خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ستوس پروتکل

فروش ستوس پروتکل در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ستوس پروتکل، مقدار ستوس پروتکل مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ستوس پروتکل در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ستوس پروتکل در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ستوس پروتکل

خرید و فروش ستوس پروتکل در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ستوس پروتکل خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ستوس پروتکل به تتر، نیاز نیست که ابتدا ستوس پروتکل خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ستوس پروتکل خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ستوس پروتکل بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ستوس پروتکل

برای ذخیره ستوس پروتکل، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ستوس پروتکل شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ستوس پروتکل مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ستوس پروتکل است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ستوس پروتکل نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ستوس پروتکل خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ستوس پروتکل

قیمت ستوس پروتکل در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ستوس پروتکل تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ستوس پروتکل، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ستوس پروتکل قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ستوس پروتکل و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ستوس پروتکل را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ستوس پروتکل را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه ستوس پروتکل

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه ستوس پروتکل دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023