خرید سویی SUI | فروش ارز دیجیتال SUI | قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال سویی

سویی

SUI - SUI
0.4762تتر
0.874%

قیمت خرید سویی

قیمت فروش سویی

23,952تومان
23,714تومان
(8,579)

حجم معاملات سویی

299,084,672,934تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
25,642تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
23,842تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره سویی

سویی یک پلتفرم ارز دیجیتال غیرمتمرکز است و یک بلاک چین لایه اول است. پلتفرم ارز دیجیتال  Suiاز پایه برای برنامه‌های غیرمتمرکز بنا شده است و امکان نگهداری امن، آسان و تراکنش‌های سریع دارایی‌های دیجیتالی را برای همه کاربران فراهم کرده است. ارز دیجیتال Sui با زبان برنامه‌نویسی Move نوشته شده است. این زبان برنامه‌نویسی به کاربران امکان می‌دهد تا به دارایی‌های دیجیتالی باارزشی روی بلاک چین دسترسی داشته باشند و بتوانند تراکنش‌های خود را به صورت همزمان انجام دهند. ارز دیجیتال سویی از یک طراجی و ساختار بلاک چینی منحصر به فرد سود می‌برد که به کاربران امکان می‌دهد تا به صورت هم زمان داده‌های خود را پردازش کرده و ذخیره کنند. پلتفرم ارز دیجیتال Sui از یک رنج اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز پشتیبانی می‌کند و هزینه کارمزد کمی از کاربران درخواست می‌کند. علاوه بر این توسعه‌دهندگان برنامه‌های غیرمتمرکز می‌توانند اپلیکیشن‌های کاربرپسند و جذابی را بسازند.

خرید سویی

ارز دیجیتال سویی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید سویی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید سویی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید سویی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید سویی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه سویی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش سویی

فروش سویی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش سویی، مقدار سویی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش سویی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش سویی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل سویی

خرید و فروش سویی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید سویی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل سویی به تتر، نیاز نیست که ابتدا سویی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، سویی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل سویی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول سویی

برای ذخیره سویی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از سویی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری سویی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی سویی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری سویی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه سویی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت سویی

قیمت سویی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی سویی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت سویی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه سویی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت سویی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت سویی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی سویی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

نقشه گنج

نقشه گنج

نقشه‌ی الماس‌های مخفی شده:

معرفی ارز

نمودار ساده

نمودار پیشرفته

نمودار تحلیل تکنیکال

انتهای بخش گوش‌به‌زنگ

تماشای کامل ویدیو

متن اصلی صفحه

سوالات متداول

نظرات بیت گپ

انتهای صفحه


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023