خرید بونفیدا FIDA | فروش ارز دیجیتال Bonfida به همراه قیمت لحظه ای

بونفیدا

FIDA - Bonfida
0.3492تتر
5.086%

قیمت خرید بونفیدا

قیمت فروش بونفیدا

18,263تومان
18,088تومان
(7,967)

حجم معاملات بونفیدا

75,163,028,220تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
18,859تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
17,222تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره بونفیدا

بونفیدا (Bonfida) محصولات مختلفی ارائه می‌دهد که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

این پلتفرم مبادلات آتی آنچین (بر روی زنجیره) ارائه می‌دهد.

سرویس نام گذاری دامنه‌ها و آدرس‌ها بر روی شبکه سولانا ارائه می‌دهد که که باعث ایجاد آدرس‌های قابل خواندن شده و انجام تراکنش‌ها را سرعت می‌بخشد.

ربات‌های بونفیدا امکان انجام معامله از طریق استراتژی‌های خودکار و کپی تریدینگ را در صرافی غیرمتمرکز سروم (Serum DEX) فراهم می‌کنند. هر سه محصول و درآمدهای آن‌ها با توکن FIDA پرداخت می‌شود.

ارز دیجیتال بونفیدا Bonfida

 

ارز دیجیتال بونفیدا با نماد FIDA در بازار معامله می‌شود و بر اساس وایت پیپیر آن، سعی دارد تا محصولاتی تولید کند که کاربران را بیشتر به شبکه و بلاک‌چین سولانا نزدیک کنند. ارز دیجیتال بونفیدا سعی دارد اولین نوع انالیز داده را برای کاربران سولانا فراهم سازد، این ارز از طریق پلتفرم Serum GUI که به معنای محیط کاربری گرافیکی است، به بلاک‌چین سولانا کمک می‌کند.

پلتفرم بونفیدا یک اکوسیستم در حال توسعه و در حال رشد است که محصولات مختلف را روی بلاک‌چین سولانا ایجاد می‌کند و سعی دارد از جنبه‌های مختلف، تکنولوژی بلاک‌چین سولانا را مورد استفاده قرار دهد. پروتکل سروم ProtocolSerum برای صرافی‌های غیرمتمرکز DEX به کار می‌رود و هزینه کارمزد پایین و سرعت بالایی در میان صرافی‌های غیرمتمرکز دارد. همچنین بونفیدا Bonfida بازارهای دیگری را هدف قرار داده است و سعی کرده که آنها را روی پلتفرم Serum لیست کند.

سرویس دیگری که پلتفرم بونفیدا ارائه می‌دهد، سرویس غیرمتمرکز نیم سرویس است که دارای دامنه‌های یکتا روی بلاک‌چین سولانا می‎باشند. با استفاده از این سرویس، کاربران می‌توانند دامنه‌های مورد نظر خود را روی بلاک‌چین سولانا ثبت کنند، جمع‌آوری کنند یا به فروش بگذارند. علاوه بر سرویس دامنه بونفیدا، پلتفرم دیگری روی آن قرار دارد که به کاربران اجازه توکن‌سوزی و دریافت توکن‌های جدید را می‌دهد. در دنیای ارزهای دیجیتال از فرآیند توکن‌سوزی برای خارج کردن توکن‌ها از چرخه استفاده می‌شود که تعداد توکن‌ها را کاهش داده و باعث افزایش ارزش آنها می‌شود.

 

تاریخچه قیمت ارز دیجیتال بونفیدا FIDA

 

توکن بومی شبکه بونفیدا FIDA نام دارد که در شبکه بونفیدا به عنوان یک توکن حاکمیتی استفاده می‌شود و به هولدرهای خود قدرت تصمیم گیری در شبکه را می‌دهد. بیش از 95 درصد از تراکنش‌ها در شبکه توسط توکن FIDA پرداخت می‎شوند. علاوه بر پرداخت کارمزدها، می‌توان با استیک توکن FIDA به امنیت شبکه کمک کرد و سود دریافت کرد. سقف عرضه توکن FIDA یک میلیارد عدد است.

توکن بونفیدا FIDA در پایان سال 2020 وارد بازار شد و قیمت اولیه آن 0.57 دلار بود. با آغاز سال 2021، این ارز دیجیتال شروع به رشد کرد و در پایان سال 2021 به بالاترین قیمت خود در 11 دلار رسید. با این حال ارز دیجیتال بونفیدا در سال 2022 مانند دیگر ارزهای دیجیتال وارد فاز نزولی شد و در پایان سال 2022 کف قیمتی خود را در 0.21 دلار لمس کرد.  

خرید بونفیدا

ارز دیجیتال بونفیدا یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید بونفیدا به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید بونفیدا خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید بونفیدا در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید بونفیدا خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه بونفیدا خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش بونفیدا

فروش بونفیدا در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش بونفیدا، مقدار بونفیدا مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش بونفیدا در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش بونفیدا در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل بونفیدا

خرید و فروش بونفیدا در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید بونفیدا خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل بونفیدا به تتر، نیاز نیست که ابتدا بونفیدا خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، بونفیدا خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل بونفیدا بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول بونفیدا

برای ذخیره بونفیدا، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از بونفیدا شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری بونفیدا مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی بونفیدا است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری بونفیدا نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه بونفیدا خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت بونفیدا

قیمت بونفیدا در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی بونفیدا تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت بونفیدا، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه بونفیدا قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت بونفیدا و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت بونفیدا را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی بونفیدا را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

سوالات متداول

بهترین کیف پول برای نگهداری FIDA کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز FIDA را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا FIDA بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، FIDA بخرید.

بهترین کیف پول برای نگهداری FIDA کدام است؟

تحقیق و انتخاب کیف پول به عهده خودتان است و بیت برگ توصیه‌ای در این باره ندارد اما می‌توان از تراست ولت برای نگه‌داری این ارز استفاده کرد. در هر صورت خودتان نیز تحقیق داشته باشید چرا که مسئولیت انتخاب کیف پول به عهده خودتان است.

از کجا بونفیدا (FIDA) بخرم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است. شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، بونفیدا (FIDA) بخرید.

زمان دریافت بونفیدا (FIDA) در بیت برگ چقدر است؟

در خرید اول بنا به دستور پلیس فتا، ارسال بونفیدا (FIDA) در اولین سفارش خرید شما پس از ۲۴ ساعت از زمان خرید شما صورت می پذیرد، این محدودیت تنها برای خرید اول بوده و در خرید های بعدی پس از ثبت خرید، بونفیدا (FIDA) بصورت آنی ارسال می‌گردد. در خرید دوم به بعد، واریز بونفیدا (FIDA) در لحظه به صورت آنی حتی در ایام تعطیل به کیف پول شما انجام می‌شود.

قیمت بونفیدا (FIDA) در بیت برگ چگونه تعیین میشود؟

قیمت بونفیدا (FIDA) همانند سایر ارزهای رایج دنیا نوسان دارد با این تفاوت که قیمت آن را نهاد، سازمان و یا دولتی تعیین نمی‌کند بلکه میزان عرضه و تقاضای کاربران تنها معیار تعیین کننده قیمت بونفیدا (FIDA) است. در بیت برگ معیار قیمت گذاری، قیمت لحظه ای معاملات در صرافی بین المللی بایننس است.

رمز ارزهای مشابه بونفیدا

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه بونفیدا دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023