خرید ارز دیجیتال بیت کوین اچ دی | فروش ارز دیجیتال BitcoinHD1 | قیمت BHD1

بیت کوین اچ دی وان

BHD1 - BitcoinHD1
0.05444تتر
3.08%

قیمت بیت کوین اچ دی وان

3,598.484تومان
(13,962)

حجم معاملات بیت کوین اچ دی وان

5,822,899,785تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
4,363.922تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,470.157تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره بیت کوین اچ دی وان

بیت کوین اچ دی یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز است که با کمک مکانیزم اجماع به خصوص خود توانسته سازگاری بیشتری با محیط زیست داشته باشد. مکانیزم ارز دیجیتال BitcoinHD1 با نام مکانیزم CPoS شناخته می‌شود و با استفاده از فضای هارد دیسک توانسته انرژي کمتری برای ماینینگ مصرف کند و ماینینگ ارز دیجیتال بیت کوین اچ دی را امن‌تر، غیرمتمرکزتر و بدون محدودیت کند. توکن بومی این ارز دیجیتال با نماد BHD1 در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. سقف عرضه این توکن مانند ارز دیجیتال بیت کوین ۲۱ میلیون عدد است و توکنومیک آن به شکل زیر است:

  • ۱۰ درصد از کل عرضه به تیم توسعه‌دهنده ارز دیجیتال بیت کوین اچ دی تحصیص می‌یابد.
  • ۵ درصد به تیم اجرایی
  • ۸۵ درصد بقیه نیز به ماینینگ و کاربران اختصاص دارد.

در اکوسیستم بیت کوین اچ دی، تقریبا ۳ دقیقا طول می‌کشد تا هر بلاک ایجاد شود و مانند بیت کوین در فرایند هاوینگ تعداد کوین‌های پاداش داده شده نصف می‌شود. کاربران می‌توانند با استفاده از ارز دیجیتال BitcoinHD1 حدود ۷۰ تراکنش در ثانیه داشته باشند.

 

خرید بیت کوین اچ دی وان

ارز دیجیتال بیت کوین اچ دی وان یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید بیت کوین اچ دی وان به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید بیت کوین اچ دی وان خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید بیت کوین اچ دی وان در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید بیت کوین اچ دی وان خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه بیت کوین اچ دی وان خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش بیت کوین اچ دی وان

فروش بیت کوین اچ دی وان در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش بیت کوین اچ دی وان، مقدار بیت کوین اچ دی وان مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش بیت کوین اچ دی وان در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش بیت کوین اچ دی وان در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل بیت کوین اچ دی وان

خرید و فروش بیت کوین اچ دی وان در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید بیت کوین اچ دی وان خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل بیت کوین اچ دی وان به تتر، نیاز نیست که ابتدا بیت کوین اچ دی وان خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، بیت کوین اچ دی وان خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل بیت کوین اچ دی وان بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول بیت کوین اچ دی وان

برای ذخیره بیت کوین اچ دی وان، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از بیت کوین اچ دی وان شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری بیت کوین اچ دی وان مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی بیت کوین اچ دی وان است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری بیت کوین اچ دی وان نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه بیت کوین اچ دی وان خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت بیت کوین اچ دی وان

قیمت بیت کوین اچ دی وان در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی بیت کوین اچ دی وان تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت بیت کوین اچ دی وان، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه بیت کوین اچ دی وان قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت بیت کوین اچ دی وان و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت بیت کوین اچ دی وان را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی بیت کوین اچ دی وان را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه بیت کوین اچ دی وان

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه بیت کوین اچ دی وان دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023