فروش بایننس اسمارت چین پد BSCPAD به همراه قیمت لحظه‌ای | خرید Binance Smart Chain PAD

بایننس اسمارت چین پد

BSCPAD - Binance Smart Chain PAD
0.09473تتر
1.22%

قیمت بایننس اسمارت چین پد

5,323.826تومان
(25,159)

حجم معاملات بایننس اسمارت چین پد

582,344,846تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
5,340.686تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
5,230.534تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره بایننس اسمارت چین پد

بایننس اسمارت چین لانچ پد اولین لانچ پدی است که به پروژه‌های روی اسمارت چین بایننس اختصاص داده شده است. پلتفرم BSCPAD قصد دارد لانچ پدهای بلاک چینی را توسعه دهد و انقلابی در این حوزه به وجود بیاورد. این پلتفرم به گونه‌ای است که به تمام هولدرهای توکن‌های دیجیتالی، مقدار عادلانه‌ای از توکن‌ها را توزیع می‌کند و به آنها امکان می دهد تا در پروژه‌های مورد علاقه‌شان روی اسمارت چین بایننس سرمایه‌گذاری کنند. اسمارت چین بایننس، یکی از بلاک چین‌های محبوب و پراستفاده در دنیای ارزهای دیجیتال است. این بلاک چین هرروزه معاملات بسیاری را پشتیبانی می‌کند و معاملات آن از اتریوم هم بیشتر است. از طرف دیگر کارمزد تراکنش‌ها روی اسمارت چین بایننس بسیار پایین است و در زمان بسیار کمی انجام می‌شوند. توکن بومی پلتفرم ارز دیجیتال بایننس اسمارت چین لانچ پد با نماد BSCPAD در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. با استفاده از این توکن، کاربران می‌توانند استیک کنند و پاداش بگیرند و در لانچ توکن‌های جدیدی که در این پلتفرم ایجاد می‌شوند شرکت کنند. ۱۵ درصد از توکن BSCPAD به عموم اختصاص می‌یابد، ۱۵ درصد برای فراهم کردن نقدینگی، ۱۰ درصد به تیم، ۱۵ درصد به مارکتینگ، ۱۰ درصد ذخیره می‌شود و ۱۵ درصد برای استیکینگ، ریفرال و پاداش‌ها اختصاص داده می‌شود.

خرید بایننس اسمارت چین پد

ارز دیجیتال بایننس اسمارت چین پد یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید بایننس اسمارت چین پد به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید بایننس اسمارت چین پد خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید بایننس اسمارت چین پد در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید بایننس اسمارت چین پد خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه بایننس اسمارت چین پد خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش بایننس اسمارت چین پد

فروش بایننس اسمارت چین پد در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش بایننس اسمارت چین پد، مقدار بایننس اسمارت چین پد مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش بایننس اسمارت چین پد در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش بایننس اسمارت چین پد در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل بایننس اسمارت چین پد

خرید و فروش بایننس اسمارت چین پد در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید بایننس اسمارت چین پد خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل بایننس اسمارت چین پد به تتر، نیاز نیست که ابتدا بایننس اسمارت چین پد خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، بایننس اسمارت چین پد خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل بایننس اسمارت چین پد بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول بایننس اسمارت چین پد

برای ذخیره بایننس اسمارت چین پد، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از بایننس اسمارت چین پد شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری بایننس اسمارت چین پد مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی بایننس اسمارت چین پد است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری بایننس اسمارت چین پد نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه بایننس اسمارت چین پد خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت بایننس اسمارت چین پد

قیمت بایننس اسمارت چین پد در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی بایننس اسمارت چین پد تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت بایننس اسمارت چین پد، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه بایننس اسمارت چین پد قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت بایننس اسمارت چین پد و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت بایننس اسمارت چین پد را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی بایننس اسمارت چین پد را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023