خرید بنکی | فروش ارز دیجیتال بنکی BENQI | قیمت QI

بنکی

BENQI - BENQI
0.005388تتر
6.23%

قیمت بنکی

311.4264تومان
(30,057)

حجم معاملات بنکی

1,859,266,985تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
341.02تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
273.7408تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره بنکی

بنکی (BENQI) یک پروتکل غیرمتمرکز تامین نقدینگی بر بستر آوالانچ (Avalanche) است. این پلتفرم یک بازار وام دهی و استقراضی را ارائه می‌دهد که سپرده گذاری (استیکینگ) مولد است. در این پلتفرم کاربران می‌توانند توکن‌ها را قرض بگیرند و قرض دهند و در حاکمیت شبکه و سپرده گذاری شرکت کنند.

ارز دیجیتال بنکی QI

 

ارز دیجیتال بنکی BENQI با نماد QI در بازار معامله می‌شود. بنکی یک بازار نقدینگی و سرویس وام دهی است که روی شبکه قراردادهای هوشمند آوالانچ Avalanche بنا شده‌است. پروتکل بنکی به سرمایه‌گذاران اجازه می‌دهد وام بگیرند، وام بدهند و با سپرده‌گذاری دارایی‌های دیجیتالی خود روی آن سود کسب کنند. پروتکل استیکینگ و نقدینگی بنکی BENQI امکان استفاده از دارایی‌های قفل شده کاربران در پلتفرم آوالانچ را نیز میسر می‌سازد و کاربران می‌توانند ارزهای آواکس AVAX استیک شده خود را در پروتکل‌های مالی غیرمتمرکز به کار بگیرند.

ارز دیجیتال بنکی BENQI در سال 2021 با حدود 6 میلیون دلار سرمایه در سال 2021 بنا شد. تیم سازنده این ارز، بلاک‌چین اوالانچ Avalanche را برای آن انتخاب کردند، چون مقیاس‌پذیری بالا و کارمزد کم دارد و می‌تواند با کیف‌پول‌های مختلفی سازگار باشد. ارز دیجیتال بنکی BENQI ادعا دارد که اولین پلتفرم دیفای روی بلاک‌چین آوالانچ است. این ارز به کاربران و سرمایه‌گذاران پیشنهاد می‌دهد تا دارایی‌های بی استفاده خود را در پلتفرم بنکی BENQI سرمایه‌گذاری کنند و از امکانات و سرویس‌های مختلف دیفای یا سرویس‌های مالی غیرمتمرکز سود ببرند.

برنامه‌نویسان و دولوپرها هم می‌توانند با استفاده از پلتفرم بنکی BENQI و توکن بومی آن یعنی QI، محصولات بومی خود را بسازند. یکی از اهداف دیگر بنکی، کاربران اتریوم است، برای اینکه وارد پلتفرم بنکی BENQI شوند و از شبکه‌ای خلوت‌تر و با کارمزد کمتر سود ببرند.

 

تاریخچه قیمت ارز دیجیتال  بنکی QI

 

پروتکل بنکی در آوریل سال 2021، توکن بومی خود را به نام QI وارد بازار کرد. این توکن کل اکوسیستم بنکی BENQI را کنترل می‌کند و تنها هولدرهای QI می‌توانند در شبکه شرکت کنند و در تصمیم‌گیری‌های آن رای بدهند. کل عرضه توکن QI حدود 7 میلیارد و 200 میلیون توکن است و بیشتر این مقدار توکن‌ها قرار است از طریق ماینینگ لیکوئیدیتی تا سال 2024 وارد چرخه شوند.

توکن QI در عرضه اولیه کوین در تاریخ 28 آوریل سال 2021 با قیمت 0.053 دلار وارد بازار شد. این توکن در ابتدا رشدی شارپ را شاهد بود و طی چند روز بعد به بالاترین قیمت خود در 0.373 دلار رسید. از سال 2021 تا کنون که در اولایل سال 2023 به سر می‌بریم ارز دیجیتال بنکی QI، در روندی نزولی به سر می‌برد و در ماه ژانویه سال 2023 به کف قیمتی خود در 0.006 دلار رسید.

خرید بنکی

ارز دیجیتال بنکی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید بنکی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید بنکی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید بنکی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید بنکی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه بنکی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش بنکی

فروش بنکی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش بنکی، مقدار بنکی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش بنکی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش بنکی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل بنکی

خرید و فروش بنکی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید بنکی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل بنکی به تتر، نیاز نیست که ابتدا بنکی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، بنکی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل بنکی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول بنکی

برای ذخیره بنکی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از بنکی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری بنکی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی بنکی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری بنکی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه بنکی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت بنکی

قیمت بنکی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی بنکی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت بنکی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه بنکی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت بنکی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت بنکی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی بنکی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.
سوالات متداول

توکن بنکی (QI) چه کاربردهایی دارد؟

حاکمیت: دارندگان توکن QI می‌توانند در اداره این پروتکل شرکت کنند و از طریق رای گیری، کاربران می‌توانند بر جنبه‌های محصولات بعدی و محصولات اولیه که تحت BENQI عرضه می‌شوند، تأثیر بگذارند. سپرده گذاری برای تامین نقدینگی: کاربران می‌توانند در استخرهای نقدینگی در صرافی‌های غیرمتمرکز (به عنوان مثال Pangolin) یا در استخر توکن QI در پروتکل BENQI سپرده گذاری کنند و در ازای ارائه نقدینگی با QI و سایر توکن‌ها پاداش بگیرند. استیکینگ (سپرده گذاری): کاربران می‌توانند توکن‌های QI خود را سپرده گذاری کنند و بخشی از ذخیره این پروتکل را در برابر رویدادهای مختلف بیمه کنند و در ازای آن سود دریافت کنند.

پروژه بنکی (QI) از چه بخش‌هایی تشکیل شده است؟

بازار وام‌دهی و استقراض: کاربران را قادر می‌سازد تا با دارایی‌های دیجیتال خود وام دهند، وام بگیرند و سود کسب کنند. سپرده گذارانی که نقدینگی را به پروتکل ارائه می‌دهند درآمد کسب می‌کنند و وام گیرندگان می‌توانند با وثیقه گذاری دارایی های پشتیبانی شده در پروتکل، وام بگیرند. سپرده گذاری برای تامین نقدینگی: کاربران می توانند توکن آواکس (AVAX) خود را بر بستر Avalanche C-Chain که سازگار با ماشین مجازی اتریوم (EVM) است؛ استیک (سپرده گذاری) کنند. این پروتکل همچنین دارایی‌های سپرده گذاران را تبدیل به توکن می‌کند که امکانی فراهم می‌کند تا فرصت‌های بیشتری برای استفاده از سرمایه در فضای DeFi در اختیار کاربران قرار ‌دهد.

بهترین کیف پول برای نگهداری QI کدام است؟

تحقیق و انتخاب کیف پول به عهده خودتان است و بیت برگ توصیه‌ای در این باره ندارد اما می‌توان از متامسک و تراست ولت برای نگه‌داری این ارز استفاده کرد. در هر صورت خودتان نیز تحقیق داشته باشید چرا که مسئولیت انتخاب کیف پول به عهده خودتان است.

رمز ارزهای مشابه بنکی

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه بنکی دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023