خرید بتل ورلد BWO | فروش ارز دیجیتال Battle World به همراه قیمت لحظه‌ای

بتل ورلد

BWO - Battle World
0.0708تتر
2.017%

قیمت بتل ورلد

3,525.84تومان
(16,417)

حجم معاملات بتل ورلد

149,407,452,177تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3,540.78تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3,416.28تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره بتل ورلد

بتل ورلد یک پروژه متاورسی است که روی شبکه پالیگان قرار دارد. بازیکنان در یک فضای متاورسی بازی و مبارزه می‌کنند و مناطق جدیدی را کشف و جستجو می‌کنند. توکن ارز دیجیتال Battle World توکن BWO نام دارد که در ماه می سال ۲۰۲۲ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است. توکنومیک این ارز دیجیتال به شکل زیر است:

۱۰.۵ درصد از توکن‌های Battle World به توسعه بازی اختصاص می‌یابد.

۲۸ درصد برای پاداش بازیکنان داده می‌شود.

۲۰ درصد به مارکتینگ و کامیونیتی اختصاص داده می‌شود.

۶.۷ درصد در خزانه نگهداری می‌شود

۱۰ درصد از ارز دیجیتال Battle World به پاداش استیکینگ اختصاص دارد

۱۵ درصد به تیم بازی Battle World داده می‌شود

۷.۸ درصد نیز به فروش گذاشته می‌شود

توکن ارز دیجیتال Battle World موارد کاربرد زیادی دارد. با این توکن می‌توان NFT خرید و فروش کرد، اسلحه‌های تازه‌ای در فضای بازی خرید ، اسب‌ها را تربیت کرد و ...

 

خرید بتل ورلد

ارز دیجیتال بتل ورلد یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید بتل ورلد به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید بتل ورلد خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید بتل ورلد در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید بتل ورلد خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه بتل ورلد خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش بتل ورلد

فروش بتل ورلد در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش بتل ورلد، مقدار بتل ورلد مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش بتل ورلد در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش بتل ورلد در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل بتل ورلد

خرید و فروش بتل ورلد در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید بتل ورلد خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل بتل ورلد به تتر، نیاز نیست که ابتدا بتل ورلد خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، بتل ورلد خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل بتل ورلد بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول بتل ورلد

برای ذخیره بتل ورلد، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از بتل ورلد شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری بتل ورلد مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی بتل ورلد است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری بتل ورلد نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه بتل ورلد خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت بتل ورلد

قیمت بتل ورلد در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی بتل ورلد تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت بتل ورلد، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه بتل ورلد قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت بتل ورلد و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت بتل ورلد را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی بتل ورلد را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه بتل ورلد

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه بتل ورلد دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023