خرید اتلتیکو مادرید فن توکن | فروش توکن هواداری تیم اتلتیکو مادرید ATM

اتلیتیکو مادرید فن توکن

ATM - Atlético de Madrid Fan Token
2.687تتر
2.077%

قیمت اتلیتیکو مادرید فن توکن

134,350تومان
(18,764)

حجم معاملات اتلیتیکو مادرید فن توکن

57,299,777,863تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
138,200تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
133,900تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اتلیتیکو مادرید فن توکن

اتلیتیکو مادرید فن توکن با نماد ATM یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش BEP20 بر بستر بلاکچین Binance Smart Chain قرار دارد. توکن ها به طور کلی دارایی هایی هستند که می توانند اثبات مالکیت یا حتی عضویت باشند. از آنجا که از توکن ها در حال حاضر برای اهداف گسترده ای استفاده می شود ، بسیاری از بلاکچین های تخصصی با هدف بومی برای پشتیبانی از توکن ها ساخته شده اند که رایج ترین آنها در حال حاضر Ethereum و رمزهای استاندارد ERC آنها است. Socios.com برنامه ای برای علاقه مندان به فوتبال است که در آن کاربران با دستیابی به علائم هواداری مخصوص باشگاه ها ، حق رأی می دهند تا در باشگاه های مورد حمایت خود تأثیر بگذارند.

توکن هواداری اتلتیکو مادرید Atletico De Madrid Fan Token

 

باشگاه اتلتیکو مادرید اسپانیا در سال 1903 پایه‌گذاری شد و در سال 1947 شکل گرفت. این باشگاه در لیگ اسپانیا عناوین قهرمانی زیادی کسب کرده‌است و طرفداران پر و پا قرص زیادی دارد. توکن هواداری اتلتیکو مادرید که با نماد ATM در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود، برای طرفداران این باشگاه ورزشی به وجود آمده است و به آنها امکان می‌دهد تا با هولد کردن آن، به امکانات تازه‌ای دسترسی پیدا کنند. هوادارن اتلتیکو مادرید با خرید توکن هواداری این تیم می‌توانند در بعضی از تصمیمات باشگاه سهیم باشند و از تخفیفاتی برای خرید بلیط یا اقلام و لوازم مربوط به باشگاه بهره‌مند شوند. توکن هواداری اتلتیکو مادرید اسپانیا از طریق پلتفرم Socios.com و روی بلاک چین اتریوم ایجاد شده است. این پلتفرم برای تیم‌های مختلف ورزشی روی بلاک چین اتریوم توکن هواداری صادر می‌کند.

 

تاریخچه قیمت فن توکن اتلتیکو مادرید ATM

 

فن توکن اتلتیکو مادرید در ماه ژوئن سال 2020 با قیمت 4.8 دلار وارد بازار ارزهای دیجیتال شد. این توکن توانست با افت و خیز بسیار تا میانه سال 2021 یک روند صعودی را دنبال کند. فن توکن اتلتیکو مادرید در ماه می سال 2021 و در طول چند روز رشد شارپی را تجربه کرد و از قیمت 9.6 دلاری به بالاترین قیمت خود در 52.21 دلار رسید. اتلتیکو مادرید فن توکن یک سال بعد و در ماه می سال 2022 کف قیمتی خود را در 2.17 دلار تجربه کرد.

خرید اتلیتیکو مادرید فن توکن

ارز دیجیتال اتلیتیکو مادرید فن توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اتلیتیکو مادرید فن توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اتلیتیکو مادرید فن توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اتلیتیکو مادرید فن توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اتلیتیکو مادرید فن توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اتلیتیکو مادرید فن توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اتلیتیکو مادرید فن توکن

فروش اتلیتیکو مادرید فن توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اتلیتیکو مادرید فن توکن، مقدار اتلیتیکو مادرید فن توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اتلیتیکو مادرید فن توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اتلیتیکو مادرید فن توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اتلیتیکو مادرید فن توکن

خرید و فروش اتلیتیکو مادرید فن توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اتلیتیکو مادرید فن توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اتلیتیکو مادرید فن توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا اتلیتیکو مادرید فن توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اتلیتیکو مادرید فن توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اتلیتیکو مادرید فن توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اتلیتیکو مادرید فن توکن

برای ذخیره اتلیتیکو مادرید فن توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اتلیتیکو مادرید فن توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اتلیتیکو مادرید فن توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اتلیتیکو مادرید فن توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اتلیتیکو مادرید فن توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اتلیتیکو مادرید فن توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اتلیتیکو مادرید فن توکن

قیمت اتلیتیکو مادرید فن توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اتلیتیکو مادرید فن توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اتلیتیکو مادرید فن توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اتلیتیکو مادرید فن توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اتلیتیکو مادرید فن توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اتلیتیکو مادرید فن توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اتلیتیکو مادرید فن توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.
سوالات متداول

بهترین کیف پول برای نگهداری ATM کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز ATM را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا ATM بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، ATM بخرید.

رمز ارزهای مشابه اتلیتیکو مادرید فن توکن

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه اتلیتیکو مادرید فن توکن دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023