خرید آنی Ardana | فروش ارز دیجیتال آردانا | قیمت لحظه‌ای DANA

آردانا

DANA - Ardana
0.001935تتر
16.49%

قیمت آردانا

125.1686تومان
(23,211)

حجم معاملات آردانا

464,698,222تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
129.1412تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
107.4472تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره آردانا

ارز دیجیتال آردانا با نماد DANA یک پلتفرم دیفای است که روی بلاک چین کاردانو (ADA) ساخته شده است. هدف Ardana این است که ابزارها و خدمات مالی دیفای را در اختیار کاربران شبکه کاردانو قرار دهد. طبق وایت پیپر پروژه، آردانا برای رسیدن به این هدف دو محصول ویژه برای اکوسیستم خود تولید کرده است. محصول اول یک پلتفرم تولید استیبل کوین است که به کاربران اجازه می‌دهد با وثیقه کردن دارایی‌های بومی بلاک چین کاردانو، استیبل کوین خلق کنند. محصول دوم آردانا Danaswap است. این صرافی غیر متمرکز امکان مبادله استیبل کوین‌ها را فراهم می‌کند و در مقابل تامین نقدینگی برای این صرافی،‌ به کاربران پاداش می‌دهد. ارز دیجیتال dana توکن کاربردی  اکوسیستم آردانا است. استیک کنندگان این توکن می‌توانند سهمی از کارمزدهای آن را به دست بیاورند. به علاوه، آردانا از طریق ارز دیجیتال DANA به کاربران حق رای می‌دهد و آنها را در تصمیمات مدیریتی پلتفرم مشارکت می‌دهد. برای استیک ارز دیجیتال دانا و استفاده از آن در حاکمیت شبکه، کاربران باید ارز دیجیتال dana را قفل کنند و در مقابل آن exDANA دریافت کنند. رمز ارز Ardana یک توکن ضد تورمی با سقف عرضه ۱۲۵ میلیون توکن است. قیمت dana در زمان ورود به بازار ارزهای دیجیتال ۷.۹ دلار بود.

خرید آردانا

ارز دیجیتال آردانا یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید آردانا به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید آردانا خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید آردانا در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید آردانا خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه آردانا خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش آردانا

فروش آردانا در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش آردانا، مقدار آردانا مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش آردانا در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش آردانا در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل آردانا

خرید و فروش آردانا در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید آردانا خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل آردانا به تتر، نیاز نیست که ابتدا آردانا خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، آردانا خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل آردانا بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول آردانا

برای ذخیره آردانا، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از آردانا شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری آردانا مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی آردانا است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری آردانا نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه آردانا خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت آردانا

قیمت آردانا در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی آردانا تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت آردانا، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه آردانا قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت آردانا و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت آردانا را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی آردانا را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023