خرید اپرون نتورک APN | فروش ارز دیجیتال Apron Network به همراه قیمت لحظه‌ای

اپرون نتورک

APN - Apron Network
0.001486تتر
4.27%

قیمت اپرون نتورک

86.93685تومان
(24,065)

حجم معاملات اپرون نتورک

66,356,183تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
92.20185تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
84.825تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اپرون نتورک

اپرون نتورک یک زیرساخت غیرمتمرکز برای توسعه‌دهندگان اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز، کاربران اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز به وجود آورده است. Apron Network این زیرساخت‌ها را به کمک تکنولوژی بلاک چین به وجود آورده است. Apron Network در اکوسیستم بلاک چین‌های کوساما و پولکادات سرویس های جدید و تازه‌ای را به وجود آورده است. سرویس‌هایی مانند نود سرویس‌ها، ایندکسینگ داده‌های روی زنجیره، سرویس قیمتی و ... توکنومیک ارز دیجیتال آپرون نتورک به شکل زیر است:

۳ درصد به مشاوران اختصاص داده می‌شود.

۷۷ درصد به بنیاد Apron Network داده می‌شود.

۹ درصد در حراج خصوصی به فروش می‌رود.

۱ درصد به حراج عمومی داده می‌شود.

۵ درصد به تیم توسعه دهنده Apron Network اختصاص داده می‌شود.

۶ درصد نیز در فرایند توسعه اولیه پروژه خرج می‌شود.

توکن بومی شبکه ارز دیجیتال Apron Network توکن APN نام دارد که در ماه آوریل سال ۲۰۲۱ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است. قیمت اولیه این ارز دیجیتال در حدود ۰.۵۸ دلار بوده است. توکن ارز دیجیتال Apron Network دارای سقف عرضه است و تنها یک میلیارد عدد از آن وارد بازار خواهد شد.

 

خرید اپرون نتورک

ارز دیجیتال اپرون نتورک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اپرون نتورک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اپرون نتورک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اپرون نتورک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اپرون نتورک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اپرون نتورک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اپرون نتورک

فروش اپرون نتورک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اپرون نتورک، مقدار اپرون نتورک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اپرون نتورک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اپرون نتورک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اپرون نتورک

خرید و فروش اپرون نتورک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اپرون نتورک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اپرون نتورک به تتر، نیاز نیست که ابتدا اپرون نتورک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اپرون نتورک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اپرون نتورک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اپرون نتورک

برای ذخیره اپرون نتورک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اپرون نتورک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اپرون نتورک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اپرون نتورک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اپرون نتورک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اپرون نتورک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اپرون نتورک

قیمت اپرون نتورک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اپرون نتورک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اپرون نتورک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اپرون نتورک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اپرون نتورک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اپرون نتورک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اپرون نتورک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023