خرید ارز دیجیتال AME Chain | فروش ارز دیجیتال ایم چین | قیمت لحظه‌ای AME

اِیم چین

AME - AME Chain
0.00223تتر
25.07%

قیمت اِیم چین

130.6662تومان
(24,139)

حجم معاملات اِیم چین

1,802,364,514تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
180.5934تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
103.7044تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اِیم چین

یکی از چیزهایی که ارزهای دیجیتال را تهدید می‌کند، کامپیوترهای کوانتومی هستند. اگر کامپیوترهای کوانتومی با قدرت محاسباتی بالای خود وارد بازار شوند، امکان دارد دیگر هیچ ارز دیجیتالی وجود نداشته باشد و کل اکوسیستم آن زیر سوال برود. پروژه ارز دیجیتال ایم چین اولین بلاک چین حفاظت شده در برابر تهدیدات کامپیوترهای کوانتومی است که با ماشین مجازی اتریوم سازگار است. AME Chain به گونه‌ای طراحی شده است که محاسبات کوانتومی نمی‌توانند آن را از بین ببرند. این پلتفرم ارتباطات فرد به فرد را تسهیل می‌کند و سرویس‌های مختلفی مانند قراردادهای هوشمند و اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. توکن بومی این پلتفرم توکن AME است. این توکن به توسعه‌دهندگان امکان می‌دهد تا اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز خود را ایجاد کنند. ارز دیجیتال ایم چین با ماشین مجازی اتریوم سازگار است. عرضه کل  این ارز دیجیتال یک میلیارد عدد است که تا سپتامبر سال ۲۰۲۳ ۵۰۰ میلیون عدد از آن قفل شده و ۵۰۰ میلیون توکن AME در چرخه است. این توکن در ماه ژانویه سال ۲۰۲۱ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است.

خرید اِیم چین

ارز دیجیتال اِیم چین یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اِیم چین به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اِیم چین خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اِیم چین در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اِیم چین خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اِیم چین خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اِیم چین

فروش اِیم چین در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اِیم چین، مقدار اِیم چین مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اِیم چین در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اِیم چین در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اِیم چین

خرید و فروش اِیم چین در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اِیم چین خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اِیم چین به تتر، نیاز نیست که ابتدا اِیم چین خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اِیم چین خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اِیم چین بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اِیم چین

برای ذخیره اِیم چین، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اِیم چین شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اِیم چین مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اِیم چین است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اِیم چین نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اِیم چین خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اِیم چین

قیمت اِیم چین در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اِیم چین تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اِیم چین، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اِیم چین قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اِیم چین و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اِیم چین را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اِیم چین را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023